Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek a hosszú...

Mi a véleményetek a hosszú évekig tartó szoptatásról?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 23:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 A kérdező kommentje:

Nem vitaindítónak szántam a kérdést. Mint mondtam, ritkán kérdezek, ritkán olvasgatok. Most fejeztük be a szoptatást nemrég, és nem hagyott nyugodni a téma. Régebbi kérésekbe nem olvastam bele.

Nem kell engem támadni ezért, már kérdezni sem lehet?

Akinek ez unalmas, az ne olvassa a kérdést és a válaszokat. Stefix, na most nem látom hogy írod a neved, bocsi, ha nem jól - elhiszem, hogy jót akarsz, hogy leírod mindenhol a véleményedet. De én nem galibát akartam. Csak érdekelt mások véleménye. Nincs oviskodás, csak mindenki leírja a véleményét, nem lenne muszáj reagálni. Nem kellene személyeskedni, meg mindent magunkra venni.

Amit akartam, megtudtam.

Az is unatkozik, aki folyton válaszol az ilyen kérdésekre. Nem csak a kiíró. Én nem unatkozok, de egy ilyen témával nem ugrok le a boltba véleményeket gyűjteni.:) Most már ezennel lezártam magamban a történetet, mivel nálunk már nem aktuális a téma, s jó pár évig nem is lesz az. Segítettetek lezárni magamban a kérdést, mivel már csak ezen bosszankodtam. A való világban kerültem olyan kényelmetlen helyzetbe, hogy gyakorlatilag lenéztek azért, amiért már 1.5 évesen befejeztük. Szerintem viszont ez a normális. Itt meggyőzött a többség, hogy még mindig ez számít átlagosnak, köszönöm.

2011. febr. 17. 17:29
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!