Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van az, hogy a babám...

Miért van az, hogy a babám keresi a szájával a cicit, de pár perc után megunja és visít? És inkább elalszik

Figyelt kérdés
Tej van mert ha megnyomom spriccel,és enni 18:00kor evett ez a szitu meg kb 20:10kor volt a fürdés után.Most fordult elő 2x a 3,5 hónapja alatt.Ez normálisnak mondható?Ilyenkor hagyjam aludni és ne stresszeljem magam?
2009. febr. 18. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
ha csak 2x fordult elő addig ne idegesítsd magad rajta lehet fáradt már és csak kell is nem is alapon csinálja. Nálunk is voltak furcsaságok. Ha eszik rendesen nem gáz tedd le aludni.
2009. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet,hogy túlpörgött és már nagyon álmos. nekünk legalábbis olyankor csinál ilyeneket és én hagyom aludni. úgyis felkel,ha éhes
2009. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

oké-akkor elaludt és ma hajnali 5 kor kelt,hogy "korog" a poci :-)

csak azért "zavart",mert a védőnő szerint keveset eszik,úgymond keveset bír ki kaja nélkül.egy hét alatt 80g hízott.De ha nem éhes nem tömhetem,nem ?

2009. febr. 19. 06:46
 4/5 anonim ***** válasza:

napközbe nem számít szerintem ha 2 óránként eszik is (időnként az enyém is) de ha végigaludja az éjszakát akkor kiváló!

Nekem 4 hónaposan kezdett ébredni 3 óránként éjjel akkor kapott egy Sinlacot meg cicit este azóta tuti. Ne aggódj ha havi 4-500 gr hízása megvan nincs baj.

Védőnő: egyik füleden be-másikon ki és bősz bólogatás:-)

2009. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
első voltam
2009. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!