Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónapos kislányom szoptatás...

3 hónapos kislányom szoptatás után is és jóval később is, néha a következő etetés előtt is büfizik, néha sokat vagy keveset, olyan túrószerüt. Más is volt, van igy?

Figyelt kérdés
A védőnőnk ezt normálisnak mondja de én félek hogy nehogy a kis gyomorszájával legyen baj. Homeopátiás golyocskákra gondoltam.
2009. aug. 18. 14:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Inkább bukásnak hivnám.
2009. aug. 18. 14:17
 2/4 anonim ***** válasza:
persze, sokszor előfordul! függ pl attól is hogy mennyit -mit mozog pl, de sokszor még ennyi oka sincs, én nem foglalkozok vele :)
2009. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 4 és fél hónapos, de néha ő is bukik 2 órával evés után.Az előző válaszolóhoz hasonlóan én sem kerítek nagy feneket neki. Ha kell akkor átöltöztetem és adok neki egy pici vizet, hogy ne legyen szegénykémnek hányásszagú a szája.
2009. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én 3 hónaposom is szokott bukni sokszor evés után, de nem foglalkozom vele. Akkor van baj, ha nagyon sokat bukik és elkezd a súlya is csökkenni.
2009. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!