Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik úgy döntenek, hogy nem...

Akik úgy döntenek, hogy nem szoptatnak azoknak hogy apad el a tejük?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
kapnak rá gyógyszert vagy bár annyit fejnek, hogy ne duzzadjon be túlságosan a mellük vagy ne gyulladjon be, de csak épp keveset. így egyre kevesebbet kell fejni, egyre kevesebb is termelődik, míg végül elapad.
2011. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én 20hósan választottam el a kislányomat,de még utána is rengeteg tejem volt.és én is csak annyit fejtem,hogy ne gyulladjon be és hideg vízbe mártogattam naponta többszőr is a mellemet.
2011. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, igen, 20 hónap után már beáll a kereslet-kínálat. De én úgy értelmeztem, hogy szülés után nem akar szoptatni a kérdező...
2011. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ja igen!félreértettem!

de szerintem azoknál is beválik a fent leírt módszer!

de úgy hallottam van rá homeopáta is,meg gondolom gyógyszer is.

2011. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Szoptass addig amíg tudsz, de legalább 6 hónapig és örülj, hogy van tejed!
2011. aug. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sajnos csak 8 hónapig tudtam szoptatni, tudtam volna tovább is, de nem kellett Babámnak :( Rengeteg nekem azért nem volt, csak amennyi szükséges. Utána elmentem nőgyógyászhoz, és írt fel gyógyszert, amitől pár nap alatt el is apadt a tejem. Ha lehetett volna, akár másfél évig is szoptattam volna...
2011. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

Ha úgy döntöttél, hogy nem szoptatsz tovább akkor:

-homeopátia vagy gyógyszer ami elapassza

-csak mellszívóval szívdd le,de csak annyit, hogy ne feszüljön

-utána kézzel fejdd kicsit

-végül hidegvizes borogatás

Ne törődj senkivel ki mit mond.(anyatejes-tápszeres mejdnem mind beteg lesz az ovi első heteiben)De amikor leokémiás egy gyerek, akkor nem azt kérdezik meg,hogy anyatejes volt-e, hanem, hogy van-e köldökzsinórvér levetetve.

2011. aug. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 xStefix ***** válasza:

Se szoptatás, se anyatej.

Sajnálom.

2011. aug. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
zsályatea nekem 3 nap alatt elapasztotta. pesze nem szülés után közvetlenül, hanem 11 hónap után, szerintem a hormonok és a tejbelövellés miatt, ha vki mégsem szoptat arra gyógyszer kell.
2011. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xStefix ***** válasza:
46%

Bromocriptint szoktak adni, de lehetnek mellékhatásai is.


Egyébként ilyenkor mindig elgondolkodom, hogy miért éri meg egyeseknek inkább tápszert venni? Piszok drága, tiszta műanyag, rossz az emésztésnek és stb. Akkor miért?

És bocsi érte, nem vitát akarok, csak még mindig nem tudom megérteni, miért választja valaki önszántából a drágább, körülményesebb és egészségtelenebb utat. Nekem nem logikus.

2011. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!