Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez tényleg elitélendő?

Ez tényleg elitélendő?

Figyelt kérdés

sokszor olvsom itt is és máshol is,hogy mennyire kiakadnak egyesek azon ha valaki nyílvánoshelyen szoptat.

Hát én ma kénytetelen voltam egy parkban,padon megszoptatni 3hós babámat.Nem így terveztem,de már nagyon éhes volt és nem bírta volna ki hazáig.


2011. júl. 24. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem villogtatod a cicit, akkor szerintem semmi baj vele. :D
2011. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

NEM

aki elítéli az egy korlátolt barom

2011. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval. Ha az anyuka nem rakja ki az egész mellét, akkor semmi gond vele. Én nem itélem el, pedig én sajnos nem tudtam szoptatni egyik gyerekem se.
2011. júl. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nyilvános szoptatás és nyilvános szoptatás között is van különbség. Egyet értek azzal ha valaki nem akar a 4 fal között bezárva lenni a szoptatás miatt és ha úgy adódik akkor keres egy nyugodt helyet és diszkréten megszoptatja a babát. Elítélem viszont azt a hozzáállást hogy bárhol, bármikor, bárhogy szoptat mert az neki joga és mindenki forduljon el és menjen onnan ha nem tetszik mert ő most szoptat. Igenis vannak helyek ahová nem való a szoptatás. Mindig lehet találni olyan kevéssé forgalmas, félreeső helyet ahol ezt zavartalanul meg lehet tenni. Szerintem itt is a lényeg az egymás kölcsönös tiszteletben tartása.
2011. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Diszkréten semmi baj nincs ezzel,kendő alatt páldául.De épp ma láttam két anyukát egy nagyvárosi plázában,a kávézóban,ami pont a pláza közepén van.Mindkettőnek kint virított a nagy fehér melle,és nyugisan iszogatták közben a kávéjukat,meg trécseltek.Körülöttük a pasik azt sem tudták hova fordúljanak,hogy ne azt kellejen nézniük.
2011. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy el kell ítélni, hogy megeteted a gyermekedet. Én sokszor szoptattam nyilvános helyen, bár amennyire tudtam, eltakartam a mellem. Olyan is volt egy plázában, ahol ugyan volt babaszoba, de a WC mellett egy kisszékkel, levegő és szellőzés nélkül, hogy kiültem a kávézó rész szélére, ahol kevesebb ember fordult meg, ahelyett, hogy a gyerek fejét a WC-be "lógattam" volna. Hallottam én már felnőtt embereket szellenteni, büfögni nyilvános helyen, na, azt elítélem, de hogy valaki diszkréten szoptat, azt nem.
2011. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sokat változott a hozzáállásom, amióta megszületett a fiam. Elítélni soha sem ítéltem ha valaki nyilvános helyen ad enni a babájának, csak zavarban voltam. Nem értettem hogy miért kell...de most már tudom:-) Igyekszem úgy öltözni, hogy diszkréten elővehessem bárhol, mert ha a fiamnak cici kell, akkor nincs idő negyed órákat a megfelelő hely kiválasztásával tölteni...Kicsit furcsán érzem magam, de igyekszem kizárni a külvilágot.
2011. júl. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,úgylátom most senki nem akadt ki ezen! Annak én sem vagyok híve,hogy kirakjak mindent és úgy szoptassam.most is volt nálam egy kispléd és igyekeztem minnél feltűnés mentesebben.
2011. júl. 25. 11:16
 9/14 anonim válasza:
elítélik, vagy sem, én biztos nem hagynám éhezni a babámat!! Szóval jól tetted! :)
2011. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha diszkréten csínálod nem baj.legalább sokáik lesz tejed ha nem hagysz ki szoptatási lehetőségeket.mondjuk én sose tenném,mert kicsit prűd vagyok.
2011. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!