Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez tényleg elitélendő?

Ez tényleg elitélendő?

Figyelt kérdés

sokszor olvsom itt is és máshol is,hogy mennyire kiakadnak egyesek azon ha valaki nyílvánoshelyen szoptat.

Hát én ma kénytetelen voltam egy parkban,padon megszoptatni 3hós babámat.Nem így terveztem,de már nagyon éhes volt és nem bírta volna ki hazáig.


2011. júl. 24. 17:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
de akkor te hogy csináltad,ha váratlanul éhes volt a babád?
2011. júl. 26. 15:04
 12/14 anonim ***** válasza:
Én mindig hazamentem szopi időre.3 óránként evett,nekünk nem jött be az igény szerinti szopi.
2011. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

én is úgy indultam el,hogy megszoptattam,és már álmos is volt.így nyugodt voltam,hogy akkor nem lesz "gond" vele.

de 1óra múlva ordított és cuppogott,ugyhogy én se voltam túl lelkes hogy ott szoptassam. ja amúgy 2,5hós

Na mindegy,túl vagyok rajta.remélhetőleg legközelebb nem járok így vele!!

2011. júl. 26. 16:02
 14/14 anonim ***** válasza:

A Te eseted, 3 hónapos, éhes volt, megetetted diszkréten, természetes dolog, NEM elítélendő.

Amikor 2-3 éves (értsd: járni, beszélni tudó, gyak. mindent evő) gyereket buszon, villamoson látványosan szoptat az anyja, miközben az egész melle kint van... Azt azért én annyira nem tolerálom, de az ő dolga.

2011. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!