Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi van ha nem szoptatja...

Mi van ha nem szoptatja valaki a gyerekét? Beteg lesz vagy mi történik?

Figyelt kérdés
Mármint az anyuka megszüli a gyereket, van teje de semmit nem tesz, nem szoptat meg nem szívatja le (vagy mit szoktak azzal csinálni). Ilyenkor mi történik? Lesz ettől valami baja az anyukának?
2011. aug. 28. 16:49
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
Ha uszítani akarnék nem így írom ki a kérdést. Ez a véleményem, így érzem, nem fogok szoptatni ha nem muszáj. Én nem fogom tönkretenni a testem a gyerekem miatt sem. Márpedig láttam már csüngő szétrágott mellbimbókat meg a többi rémség, szerintem normális ha egy nő fél attól hogy olyan lesz. Legalábbis aki ad magára.
2011. aug. 28. 21:39
 12/53 anonim ***** válasza:
Milyen anyád lehet neked? Szégyen.
2011. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
A saját tested többet ér a gyerekednél? Ha nekem lesz, engem rojtosra szophat, mert a férjem úgy is szeretne! Már rég nem a testen van a hangsúly...
2011. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
0%
El lehet apasztani ha belövell a tejed,ha tényleg azt akarod...
2011. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
100%

Már terhes vagy?Ha még nem akkor szerintem várj még vele...

Amúgy még megváltozhat a véleményed ha megszületik a baba és beindulnak az anyai ösztöneid...

2011. aug. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
100%

A hollywoodi sztarok is szoptatnak, megis szepek maradnak, sokan mutet nelkul.

Engem nem erdekel, hogy fog kinezni a mellem, csak es kuzarolag a gyerekemre gondolok. Nem lett egyebkent csunya sem logos, de, ha az lenne, az sem zavarna,a ferjemet sem. Ahogy irta valaku, itt mar reg nem errol van szo.

Sajnos, most ilyen idoket elunk, a kulso, az egoizmus, en-en-en van eloterben...

2011. aug. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene még babát vállalnod....
2011. aug. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
100%

Ha sebet kapsz (majd, ha foga is lesz), az begyógyulhat.

Ha viszont nem szoptatod, akkor szegény nem fog jól járni.

Inkább ne vállalj gyereket, ha csak ennyire fontos neked és ennyi áldozatot vállalnál érte.

2011. aug. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%

A melled/tested nem a szoptatástól lesz csúnya...

A szoptatás undorító, a dugás nem volt az ???

2011. aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és itt, akik azon vagyunk, hogy szoptassunk, mind igénytelenek vagyunk, nem adunk magunkra...hm...érdekes meglátás.
2011. aug. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!