Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi van ha nem szoptatja...

Mi van ha nem szoptatja valaki a gyerekét? Beteg lesz vagy mi történik?

Figyelt kérdés
Mármint az anyuka megszüli a gyereket, van teje de semmit nem tesz, nem szoptat meg nem szívatja le (vagy mit szoktak azzal csinálni). Ilyenkor mi történik? Lesz ettől valami baja az anyukának?
2011. aug. 28. 16:49
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%

No én azért különválasztanám azokat az anyukákat, akik nem TUDNAK, és akik nem is AKARNAK szoptatni.


Egyértelmű, hogyha te még most is a melled alakja, és mérete miatt aggódsz, nem állsz készen arra, hogy felnevelj egy gyereket.


Nem fejteném ki bővebben, úgy érzem, csak provokálni akarsz.

2011. aug. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:

a másik meg az, hogy egy nőnek semmi baja nem lesz a szoptatástól. sőt! egészséges számára is (kevesebb melldaganatos azok között akik szoptattak) és nem ettől fog megereszkedni, ez csak edzi a mellet, de nem teszi tönkre.

buta hozzáállás amit képviselsz. olvass sokat utána mielőtt döntesz. aztán ha még mindig így akarod, akkor nem szoptatsz. nem történik tragédia, csak gondoltam ezt hozzáfűzöm, mert zavar van a fejedben. nehogy utólag megbánd a dolgokat

2011. aug. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
100%

Már a terhesség alatt is tönkremehet a tested... Striák mindenütt, vizesedés, foltok az arcon, barna csík a hasadon, arról nem is beszélve, hogy nagy lesz a hasad... Ez nem zavarna?

Szerintem te ég nem állsz készen az anyaságra. Innkább még ne törd ilyesmin a fejedet. A nők 95% szerintem örül, hogy tud szoptatni!

2011. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóhoz tenném hozzá, hogy az esetleges császármetszés utáni heg sem a legszebb látvány. Vagy ha úgy alakul inkább maradjon bent? :)
2011. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
100%

Téged csak az érdekel , hogy NEKED mi bajod lesz ha nem szoptatsz??? Normális vagy te??? Azért valamilyen szinten érdekel az is, hogy a gyereknek mi a jobb?

Nekem sokkal szebbek a melleim mint terhesség előtt , 5 hónapja szoptatok de senki meg nem mondaná ránézésre és a párom pedig imádja.

Amúgy ha nem fejed le akkor be is gyulladhat a melled, szóval nem gyerekjáték.

De amúgy szerintem is hangulatkeltés amit művelsz, kizárt hogy egy felnőtt nő ennyire ostoba legyen.

2011. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
100%

Nekem terhesség előtt 75 B-s volt a mellem mérete, terhesség alatt 90 C-s lett. Aztán ha visszamegy az eredeti méretére, szerinted hogy fog kinézni? Ezen már a szoptatás sem változtat. Mellesleg tényleg ne vállalj gyereket, ha így gondolod. Nekem a hasamon a bőr szörnyen ki van nyúlva, csupa stría, pedig csak 12 kg-t híztam, és végig kentem. Igen, egy nőnek megsínyli a teste a terhességet, a szoptatást, meg azt is, hogy virrasztani kell a gyerekkel. Azt ki fogja csinálni, hogy szép kipihent legyél?

Mellesleg gyerek nélkül is megöregszel előbb-utóbb, és csúnya leszel. Szerintem a gyerek egészsége megéri a kockázatot.

Ha így gondolod, akkor inkább ne vállalj gyereket.

2011. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%

Ha már amúgy is gáz a melled, akkor nem mindegy? És a férjednek mit mondasz majd? Hogy a lógó cicid szépsége fontosabb, mint a gyermeke egészsége?

Egyébként lehet, hogy még meggondolod magad, eleinte én is nagyon furának tartottam a szoptatást. De onnantól kezdve, hogy a szülőszobán mellre tették, ez a világ legtermészetesebb dolga. Ja, és ott majd rászólsz a szülésznőre, hogy ne tegye mellre a gyereket? Ciki!

2011. aug. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 xStefix ***** válasza:
100%

Komolyan, lányok, legközelebb már ne is válaszoljunk az ilyen kérdésekre. Mindig csak behergeljük magunkat és vitatkozunk meg szidjuk egymást. Van értelme? Újra és újra vannak ilyen időszakok, amikor hetente jön elő egy-egy biztosítékkiverő téma. Idegesítő, unalmas és elszomorító. Én már inkább nem is reagálok érdemben. :(


Kérdező, mielőtt legközelebb olyan kérdést írsz ki, ami szembemegy a topik címével (lásd szoptatás), javaslom, hogy olvass bele az archívumba. Tanulságos lenne, főleg ilyen témában!

2011. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Mindenki!


Pont elég vita volt/van/lesz ezzel a témával kapcsolatban. Gondolom a kérdező valaki unatkozó tinifiú/lány, aki úgy gondolta jó hecc lesz röhögcsélni a felháborodott válaszokon. Semmi gond, nem sokára már nem fog unatkozni, hiszen indul a suli!

Ha mégsem tini az illető, akkor csak sajnálni tudom. Egyet viszont nem szabad! Idegeskedni ezen a kérdésen... :) Én vagyok, aki tegnap írta, hogy primitív egymás ellen uszító kérdés


Szép estét!

2011. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%

Te más nők mellbimbóját nézegeted?

Szerintem egy nő, aki valamit ad magára, maximum pasikat nézeget, de másik nő mellét nem.

Úgyhogy, persze nem tudom leszbiknél mi a szokás, tökéletes mellekre buknak e, de hetero kapcsolat nem ezen múlik.

A mellbimbódat meg más nem nézegeti, mert még egy uszodában is vesz magára valamit egy nő. Nudista strandra meg szintén nem kukkolni járnak az emberek.

Még ha egy olyan testrészed lenne, amit valóban ki kell tenni és mutogatni, érteném az aggodalmad, de mellbimbód.


Szoptató anyukák, nektek kik szokták bámulni a szétcincált bimbóitokat? Csak én vagyok ilyen szemérmes, hogy azt mondhatom, a férjemen kívül senki, de ő sem akkoriban, mikor szoptattam?

2011. aug. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!