Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi van ha nem szoptatja...

Mi van ha nem szoptatja valaki a gyerekét? Beteg lesz vagy mi történik?

Figyelt kérdés
Mármint az anyuka megszüli a gyereket, van teje de semmit nem tesz, nem szoptat meg nem szívatja le (vagy mit szoktak azzal csinálni). Ilyenkor mi történik? Lesz ettől valami baja az anyukának?
2011. aug. 28. 16:49
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
88%

"Odafigyelek az alakomra" címszó alatt én azt értem, hogy esténként bármennyire jólesne, nem eszek meg 2 tábla csokit, eljárok terhestornára, uszodába, és kenem a bőröm mindenféle krémmel (bár sajnos így is striás).


A mellem már most hatalmas (80C-ről nőtt meg 95E-re), óhatatlan, hogy megereszkedjen, ez is a terhességgel jár, illetve majdan később a szoptatással (hiába végzek mellfeszesítő gyakorlatokat naponta). A hasamon is sajna szét van repedve a bőr, hiába a millió féle kence, semmi sem segít, ez így fog maradni.


Méghogy ne szoptassak, mert féltem a melleimet? Ennyi erővel nem is fürdetek, mert kiázik a kezem, és nem is pelenkázok, mert a ruhám átveszi a büdöset, nem is ölelem meg a gyerekemet, mert bukik, és nem is szülök, mert meghízok... Jajj!!!!


19/L, 28 hetes

2011. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 xStefix ***** válasza:
Dorisz, üdvözöllek! Ilyenkor mindig örülök, hogy az ész és a szív nem az életkorhoz jár (annyira). ;)
2011. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%
Én a terhességem alatt 24-kilot szedtem fel,aminek fele víz volt,amiről nem tehettem.A hasam nagyon csíkos és a mellem is,ami a terhességtől lett ilyen nem a szoptatástól.A mellem ma is ugyanolyan szép pedig még most is szoptatok,de bármikor felveszek bármilyen ruhát anélkül,hogy melltartót vennék alá.Bennem is volt csomó kétség,mert egy új helyzet elött álltam,de a gyerekem a legfontosabb az életemben,bármikor az életemet adnám érte,és ezt az apukája is így gondolja.Belölünk lett ez a kis élet,vigyáznunk kell rá amig élünk,segíteni mindenben.És ha már anyuka lettél,a párod sem a tökéletes nőt fogja keresni benned,hanem itt a szerelmem aki megajándékozott,a csodával,ezt fogja érezni,és nem azt nézi majd.Na mennyi maradt még rajtad?Majd rájössz a kialvatlanságtól nem az jut majd eszedbe,hogy hogy nézel ki,lóg e vagy nem lóg a mellem.Meg gondolj arra milyen jó odabujni a párodhoz,amikor a babával összebujtok mikor szoptatod az százszor jobb érzés,és ettől fosztanád meg magad?
2011. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!