Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szoktassam le a szopiró...

Hogyan szoktassam le a szopiról? Már 2 és fél éves!

Figyelt kérdés

Biztosan sokan kiakadtok a kérdésemtől, de tényleg tanácstalan vagyok. Mindig azt várom, hogy elhagyja magától a cicit, de nagyon függ tőle, imádja! Esze ágában sincs abbahagyni a szopizást. Mondjuk már csak este, éjszaka kéri, de akkor nagyon erőszakosan.

Egyszer elmagyaráztam neki, hogy nincs több cici, mert anya beteg, gyógyszert szed, de olyan rettenetesen sírt emiatt, hogy egy félóra múlva nem bírtam tovább, megsajnáltam. Azóta is szopizik, de nem tudom hogy vegyem el tőle úgy, hogy ne okozzon ez neki ilyen nagy fájdalmat. Ráadásul simán kiszolgálja magát éjszaka, átmászik az ágyamba és megkeresi a cicit, hozzám bújik.


2011. okt. 18. 10:48
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Figyelni fogom, persze. Az éjszakairól lesz legnehezebb leszoktatni. Akkor lehet, hogy tényleg bekenem majd vmi keserű cuccal.
2011. okt. 27. 15:09
 22/22 xStefix ***** válasza:

Szerintem várj még, hátha magától elhagyja. Ha már napi 1-2x kap csak szopni, akkor alapból csökkenni fog a szükséglete is, lehet, hogy nem is kell majd erőltetned.

De bocs, hogy ennyit kottyolok.

2011. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!