Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy oldjatok meg a szoptatast...

Hogy oldjatok meg a szoptatast hazon kivul?

Figyelt kérdés
Mar egyre tobbet mozdulunk ki 5 hetes babammal,es a noverevel csaladi programokra.Gondot jelent a pici szoptatasa,mindig auto kozelben kell lenni ,ahol megetethetem.Mit ajanlotok?Szoptatos kendot?Vagy fekvo helyzetben hasznalhato kengurut?Mas hogy oldja meg?Nem mondhatom 5 eves kislanyomnak, hogy nem megyunk sehova,mert teso szopizik?!Mas hogy csinalja?
2009. máj. 6. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában autóban szoktam (8 hetes múlt )a babám, de szoptattam már fűben egy fa mögött.
2009. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bár én, mikor a csöppem 5 hetes volt, még otthon, a 4 fal között szoptattam, de nálunk - még - nincs kistesó. Mi úgy 3 hónapos korától járunk ki hosszabb programokra, amikoris egy etetés biztos van. Az esetek többségében én is az autóban szoptattam, de már volt olyan, hogy kint voltunk a réten, s akkor fekve, vagy padon. Nekem nincs szoptatós kendőm, sem blúzom, de ezeket is tudnám javasolni. Én egyszerűen elővettem a cicit, letakartam egy textilpelenkával a mellkasom, s szoptattam. Persze nem az Andrássy út közepén, igyekeztem minél "láthatatlanabb" módon mindezt megtenni. Itt elsősorban szerintem az a kérdés, hogy téged mennyire zavar a szoptatás. Ha nem, akkor ezekkel a praktikákkal meg fogod tudni oldani. Ha meg zavar, akkor nincs rá megoldás, max marad a kocsi.

2009. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is autóban szoktam. De volt, hogy itthon vendégek voltak, de nem akartam elvonulni, így egy textilpelenkát terítettem a vállamra, meg a fiam fejére, nem látszott semmi. Ezt a módszert simán megcsinálom bárhol, ahol szükséges, max. egy kevésbé forgalmas helyet keresek (pl. parkban pad). Attól is függ, merre szeretnél menni a lányoddal.
2009. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Keresek egy nyugodt zugot, textilpelussal eltakarom a mellem es a babam fejet. Barati korben pedig diszkreten, de koztuk szoptatok, es ez senkit sem zavar.
2009. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!