Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sajnos nem elég a tejcsim,3...

Sajnos nem elég a tejcsim,3 hónapos elmúlt a kisfiam, milyen pépeket csinálhatok neki? recepteket is várok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 14:23
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

Persdze, hogy megbízhatóés pont azoknak a babáknak, az ő igényeikhez van kitalálva, igazítva, akiknek az anyukája nem tud vagy nem akar szoptatni. Azt, hogy melyik a legjobb? Hááát, egyiknek ez jött be, másnak meg a másik.

De: honnan tudod egyáltalán, hogy kevés a tejcsi? Mennyit bír egy szopoval a babád? 3 hónapos kor körül fejlődési ugrás van, megnő hirtelen a pici igénye. Ha azonnal tápszerhez nyúlsz, nm s lesz több a tejed. De ha néhány napig kitartó vagy és a babád igényei szerint szoptatsz, akár 1,5-2 óránként, hamar be fog állni a szervezeted a megnöveedett igények szerint.

2012. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megbízható! Gondolod ha nem az lenne, akkor gyártanák, adnák kórházakban, orvos felírná? Az én lányom is tápszeres, semmi baja tőle. Sőt, az apja itthon volt 39,5-ös lázzal, a kicsinek mégsem lett semmi baja. Szóval ne aggódj, inkább tápszert adj még neki mint akármilyen pépet.
2012. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
Elnézést, gyorsan akartam írni és becsúszott néhány hiba, remélem, így is érthető voltam..
2012. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz először mindenképpen ha-s tápszerrel, a doki felírja. Nekünk pl. a Milumil vált be, de ez gyerekfüggő.


A tápszertől meg nem kell félni, szigorúan ellenőrzött körülmények között készítik, és abszolút a baba igényeihez alakítják. Minden szükséges vitamin, és ásványi anyag benne van, ami a kicsinek kell.

Az anyatej a legjobb, de ha az nincs, akkor az utána következő lehető legjobb amit adhatsz, az a tápszer. Csak nyugalom:)

2012. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
kis fiam 200 ml-et enne már tejcsiből na most én csak 100-120 ml fejek ki,és pótlom neki bébi étellel,kikeverem neki tejcsivel 20-30 ml a bébi étel amit belekeverek neki és elég neki,nem has fájós,szereti!!!
2012. jan. 17. 15:00
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
Hé-hé! Milyen tejcsivel kevered ki?!? Ugye nem tehéntejre gondoltál! Azt írod ennyit tudsz fejni... Nem tudsz szoptatni? Mi az oka? Miért nem keresel egy szakértőt, aki segít és nem a fejed után mennél? Egy 3 hónapos annyira pici még! Tönkreteszed egy örök életre szerencsétlent! Tudom, miről beszélek, amikor a nagy fiam volt ekkora, még 3 hónapos kortól kellett kezdeni a főzelékeket... Máig nyögjük a hatásait.
2012. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

Milyen bébiételt keversz bele neki? Gyümlöcs? Zöldség?

És leginkább miért????

A legjobb a babának az anyatej. Ha nincs elég, akkor a tápszer a következő.

Nálunk a beba pro HA vált be ennyi idősen.

2012. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Kifejem sajnos mert nem fogadja el a cicit mert olyan a cicim hogy nem jön egyből a tejcsi belőle és ő nem dolgozik rajta hanem sírni kezd,és ezért kifejem és úgy adom oda neki,de most 2 hete nem elég igy a tejcsi neki és ezért keverek bele neki bébi ételt sütötököset szoktam álltalában,
2012. jan. 17. 15:12
 19/46 anonim ***** válasza:
75%
össze vissza kutyulsz mindent...
2012. jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
Gyerekorvosnak ezt mondtad? Mit szól hozzá?
2012. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!