Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sajnos nem elég a tejcsim,3...

Sajnos nem elég a tejcsim,3 hónapos elmúlt a kisfiam, milyen pépeket csinálhatok neki? recepteket is várok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 14:23
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

én is azt mondom, hogy felejtsd el a főzeléket és adj tápszert. ha jót akarsz neki akkor ezzel ártod a legkevesebbet.

nem való neki a bébikaja, a tápszerek meg már nagyon szuperek. ezt úgy mondom, hogy 10 hónapos koráig szoptattam, majd tápszer és 1 éves kora után át akartunk térni a tejre, de nem bírta. 2 éves korig tápszert kapott és kinőtte az allergiát!!! :)

2012. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
oké!!!most etettem,és tápszert adtam neki :( !!!!izlett neki!!!ajj nagyon ellene vagyok de a legjobbat akarom neki,nem akarom hogy baja legyen,de ugye nem lesz nagy a feje stb....egyébként ezt anya tejjel kikeverhetem neki víz helyett???mert amit ki fejek gondoltam azzal finomabb lenne mint vízzel
2012. jan. 17. 17:05
 33/46 anonim ***** válasza:
81%

felejtsd már el, hogy mindent mindennel keversz!

először odaadod TISZTÁN az anyatejet, amennyi van, aztán kiegészítésként a vízzel elkészített tápszert. A doboz hátoldalán ott az instrukció, hogy hogy kell elkészíteni.

2012. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
szerintem fáj a hasa töle mert nem haggya rá a sírást
2012. jan. 17. 17:11
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a tápszertől fáj a hasa.

Mennyit adtál neki?

Előbb adj neki anyatejet, aztán ha még kér pótlást, keverj neki egy kis tápszert is.

Alkalmanként 100ml tejet iszik, akkor adj hozzá még 30-40 ml tápszert és emeld az adagot, ha nem elég neki.

Na kutyulj mindig mindent mindennel, mert felesleges!

2012. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
köszönöm szépenn nektek megprobáljuk igy sziasztok
2012. jan. 17. 17:18
 37/46 anonim ***** válasza:
60%
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Segítséged van otthon?
2012. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok,de az hogy nem merek egyből tápszert adni nem kell elitélni az embert egyből,köszönöm sziasztok
2012. jan. 17. 18:28
 39/46 anonim ***** válasza:
38%
a fogalmazásod alapján tizenévesnek gondoltalak és szerintem a többiek is
2012. jan. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
60%

Nehogy mindent mindennel összekeverj! A tápszert forralt vízzel vagy babavízzel készítsd el. Majd ha már akkora lesz a babád, hogy hozzátáplálhatsz, akkor nyugodtan adj a péphez anyatejet, de most még ennek nincs itt az ideje.

És nem lesz nagy a gyerek feje a tápszertől. Honnan hallottad ezt? Semmi baja nem lesz tőle.

Annak alapján, ahogy és amit írsz, tényleg úgy tűnik, mintha tizenéves lennél...

2012. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!