Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon keveset eszik a babam,...

Nagyon keveset eszik a babam, de hizik. Ez igy jo?

Figyelt kérdés
7 hetes a kislanyom 20-50 milit eszik egy-egy alkalommal. Masfel kilo hizott eddig. Egy-egy alkalommal 2-5 percig szopik, csak ritkan van komfortszopi. Mas baba is csinal/t ilyet?
2012. febr. 2. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy kicsit kevésnek tűnik az elfogyasztott mili.Nem lehet,hogy rossz a mérleged?Attól is függ,hogy milyen gyakran szopik.Hány óránként?
2012. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha normálisan gyarapszik a súla, akkor nincs gond, nyugodj meg.
2012. febr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 xStefix ***** válasza:

Az előzőhöz én azt is hozzátenném, hogy ÉS ha úgy látod, szépen fejlődik, kiegyensúlyozott, van elég pisis-kakis pelus stb., akkor még biztosabb, hogy ez így jó.

A súlygyarapodás csak egy részlet.

2012. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6 hósan is csak 110 milit eszik egy evésre, mégis 5 hónaposan duplázta a születési súlyát, pedig több, mint 4 kilóval született. Mondjuk ő két és fél óránál többet nem is bírt ki soha két evés között.
2012. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy ítéled meg, hogy szépen gyarapszik, egészséges a színe és van elég pisi-kaik, akkor minden rendben. Én a lányomnál 2 hónapig mértem, utána kíváncsiságból egy-egy evést. Már 3 hetesen 150 mg-ot szopott délelőttönként, 5 hetesen volt, hogy 210-et. Ez viszont a hozzátáplálás kezdetéig nem nőtt. Vannak kis és nagyigényű babák, a tejed pedig igény szerint alkalmazkodik összetételében a babához :)
2012. febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az en kislanyom most 5,5 honapos es max 100 milit eszik egyszerre, sot neha 50-60-at. 4 honaposan megduplazta a szuletesi sulyat, most pedig 8 kg. :) O is nagyon gyakran eszik, igeny szerint. Neki egyszerre ennyi esik jol. :) Egeszsegesebb is sokszor kicsit enni.

Sokaig aggodtam es minden szopi utan megmertem. Kb egy hete, ugy dontottem, hogy csak estenkent merem meg.

2012. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TKI Ibolya ***** válasza:

[link]


Ezt az oldalt olvasd el és minden kérdésedre választ kapsz.Teljesen igaza van a cikknek.

2012. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TKI Ibolya ***** válasza:
Hát ezt most nem sikerül be linkelnem,de a lényeg az hogy felesleges a méricskélés evés előtt és után,mert az csak arra jó hogy felidegesíts magad.Nem egyformák a babák a nagy lányom 1 órát is szopott a két fiam pedig lerendezte 5 perc alatt.Mind a három gyerekem 4 hónaposan megduplázta a súlyát.A lányom 40 milit szopott mértem belebolondúltam.A fiúkat már nem mértem.A nagyobbikat a mai napig nem tudom mennyit szopott a kicsit is csak a dokinéni kedvéért mértem meg ő 150 milit szopot.3 gyerek három mennyiség és fejlődtek szépen.A te lányod is eleget hízott felesleges idegeskedned,ha nyugodt elégedett szopi után akkor semmi vész.neki ennyi az igénye.Egyébként találkoztam már ilyen babával aki annyit evett egy alkalommal mint a te lányod és dundibb volt az én fiamnál aki a háromszorosát ette.
2012. febr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!