Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha valaki még szoptatja a 3,5 éves (kiscsoportos óvodás) gyerekét?

Figyelt kérdés
Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi meg indoklás (szerintetek miért vagy miért nem), de ne legyen vitafórum, csak egy kis közvélemény kutatás. :)

2012. ápr. 6. 14:44
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
58%
OFF: érdekes hogy csak közvélemény kutatás,mégis le lettünk pontozva... Asszem többet nem válaszolok semmire,mert "ilyenek" itt az emberek.
2012. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 xStefix ***** válasza:
53%
Szerintem rendben van.
2012. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 xStefix ***** válasza:
80%

Egyébként érdekes, hogy szóba került a nyilvános szoptatás, mint fő indok, pedig nem is volt a kérdésben.

Én nagyon támogatom a hosszútávú szoptatást, de a magam részéről pl. én sem szoptatnám nyilvánosan az x éves gyerkőcömet. Az mondjuk nem zavar, ha más teszi ezt, de persze azért körültekintően tegye (de ez minden életkorú babánál jogos elvárás a környezet részéről).

2012. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem undorító!
2012. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
61%

En nem szoptatnam, de szerintem is rendben van, nem szolok le senkit, mert maskepp el, mint en... Unom mar ezt a mentalitast... Minden anya ugy szoptat, ahogy akar, persze vannak hatarok, de nem kell tulozni itt a 20 eves korral, mert 3,5 eves gyerekrol van szo. Senkinek semmi koze hozza. Az meg, ha esetleg nehez lesz leszoktatni, legyen csak az illeto anyuka dolga.

Nyilvanos szoptatasrol meg annyit, meg szerencse, hogy nem a 3. hozzaszolotol es hozza hasonloktol kell kerni engedelyt hozza.

2012. ápr. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Ne legyen emléke róla... A megnyugvást pedig ezer más módon lehet biztosítani, mert ugyebár ez már nem a táplálásról szól ilyen idős korban.
2012. ápr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez mindenkinek a magánügye. Ha a gyerek szereti, és anyukának nem jelent ez gondot, miért ne? De az emberek többsége elítéli, úgyhogy én azért nem reklámoznám a helyében.
2012. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
59%

Hú, mennyi olyan szoptatós anyuka pontozgat, aki ekkora gyereket szoptat. Szinte végig 0%-osak az első válaszolók.

Én nem szoptatnék egy ekkora gyereket.

2012. ápr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
43%

[link]


Tisztára, mintha agy mosottak lennének ezek a nők....

2012. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
58%

Miért töröltettétek a válaszomat????

Fel lett téve ide egy kérdés,amire én válaszoltam is,hogy abberrált dolognak tartom.Mi ezzel a probléma?????

2012. ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!