Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor indul meg a tejtermelés?

Mikor indul meg a tejtermelés?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy buta kérdés, de igazából fogalmam sincs, hogy mikorra számoljak vele. A szülés előtt már szivároghat, vagy csak szülés után indul meg a tejtermelés? Van akinek már a második trimesztertől szivárog? Még csak a 12. hétben vagyok, de érdekel a kérdés.

2012. máj. 8. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ami szülés előtt jelentkezik tej, az az előtej, ami szülés után is pár napig fennállhat, ez vízszerű opálos folyadék. Ezt kapja majd a baba. Persze egyéntől függ, hogy kinek mikor indul be a valódi anyatej termelődés, ami már jóval zsírosabb és sárgásfehér színe van. Nekem az előtej a 16. héttől kezdve van, de van akinek csak a terhesség vége felé jelentkezik, sőt van akinek ez a folyamat a terhesség során kimarad és csak szülés után idul be. Remélem tudtam segíteni.

Örömteli és problémamentes babavárást kívánok!

Üdv: 30 hkm

2012. máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés utáni harmadik napon indult be. Császáros voltam.
2012. máj. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. máj. 8. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Sima szülésem volt, szülés utáni 3. napon bedurrant a mellem és hirtelen nagyon sok tejem lett. Ez is egyénenként változó.
2012. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a szülés utáni kb 3. napon indult be a tejtermelés, de nagyon. A terhesség alatt nem volt előtejem. Engem is érdekelt a kérdés, picit nyomogattam is, de nem jött. Egyéne válogatja.
2012. máj. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!