Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elegem van már a szoptatásból....

Elegem van már a szoptatásból. Félek, hogy a testvérért sem fogom tudni?

Figyelt kérdés
16 hónapos, és kb 12 hónapos kora óta kínszenvedés, amióta terhes lettem. 12 hónapos koráig napi szinten akár 3-6x is szopott még, de aztán egyre kellemetlenebb lett, volt h már a hajamat téptem úgy fájt, de csak nem akarta abbahagyni, most már csak 2x szopik egy nap, de az is rossz, vagy fáj, vagy kellemetlen, van hogy izgató is, ez olyan ciki. Már kínszenvedve adom neki a mellet, abban bízva, h hamar abbahagyja. Sajnos enélkül nem tud aludni, és annyira rá van csimpaszkodva, hogy sajnálom is szegényt. Félek, hogy ha megszületik a kicsi baba, akkor is ilyen lesz a mellem, és akkor majd őt sem akarom szoptatni. Vagy elmúlik ez szenvedős rész?
2012. jún. 6. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

válaszd el. Én már 12 hónaposan megtettem volna.

Neki sem jó ha csak cicin alszik el, mert ha meglesz a kicsi, akkor már tuti nem fogjamegkapni. Válaszd elmost, amíg nem kapcsolódik benne a kettő. (nincs már cici-új tesó)

2012. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Válaszd el. Mindenkinek jobb lesz. Altassa apja.
2012. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És akkor rendbe jön a mellem? Tehát nem lesz kínszenvedés a kicsit szoptatni? mi van ha már mindig ilyen érzékeny lesz a mellbimbóm? Ilyen van?
2012. jún. 6. 13:44
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem hinném, gondolom a terhességtől van. A hormonok nem akarják, hogy szoptass. Hidd el, nem viseli meg annyira, amennyire gondolod. Két nap forgolódás, és jobb lesz. Ha megszületik a kicsi sokkal rosszabb lesz neki, addig még van ideje elfelejteni, hogy egykor rajongott a cickódért.:)
2012. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Válaszd el,most!
2012. jún. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pontozzanak le engem is: el kell választani.
2012. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kislányom 8 hós volt mikor teherbe estem. 10 és fél hós koráig még szoptattam, de utána olyan kín volt, hogy mi is abbahagytuk, pont a mellbimbó érzékenysége miatt. Nekünk annyiban talán könnyebb volt, hogy abban az életkorban még nem volt egy dráma az elválasztás, semmi traumát nem okozott. Neked egy 16 hóssal már biztos nehezebb dolgod lesz, de szerintem a szoptatás nem ér ennyit.1-2 sírós éjszaka lesz, aztán elfogadja, hogy cici nélkül kell elaludni. A mellbimbó érzékenysége pedig tuti hogy elmúlik, nekem az előző terhességnél is iszonyat érzékeny volt, mégsem okozott problémát a szoptatás a szülés után.
2012. jún. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!