Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igény szerint és kizárólag...

XStefix kérdése:

Igény szerint és kizárólag szoptatott babádnál mikor körvonalazódott egyfajta napirend?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akik nemcsak evésre, hanem ivásra, altatásra és "egyébre" is használták a szopizást.
2012. júl. 9. 14:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ez érdekes, tök hasznosakat írtok. Hiába, most én is kezdőnek számítok. :)

Akkor kezdem normálisnak felfogni a "káoszt". :) Bár azért néhány visszatérő mozzanat nálunk is van, de akkor nem kell aggódnom emiatt.

Gabka, jaja, a kendő tényleg kincs, most is rajtam alszik, végre nincs már 40 fok... alig várom a hűvöst. :)

2012. júl. 10. 17:19
 12/14 anonim ***** válasza:
Stefi, megkérdezhetem, hogy kisöccse vagy kishúga született Johannának? Egyébként gratulálok, és nagyon jó babázást kívánok Neked! :)
2012. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Öcsink van, Ferdinánd.
2012. júl. 10. 17:55
 14/14 A kérdező kommentje:

Na, hogy válaszoljak a saját kérdésemre: nálunk is lett azért idővel némi napirend. Hogy pontosan mikor, arra már nem emlékszem, de időszakosan újra és újra feldereng egyfajta ritmikusság. Ennyi pedig már elég is a boldogságomhoz. :)

Igaz, már rég nem is aggódom ezen, mert megint azt látom, hogy a teljesen igény szerinti szopi tényleg nagyfokú rugalmasságot feltételez. Nehéz dolog elengedni a régi megszokásokat, elvárásokat, rendszer-szeretetet, de miután sikerült, sokkal lazább lett az élet, már nem vagyok feszült.

Szóval köszi nektek, ti is segítettek ebben! :)

2012. szept. 18. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!