Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szilikonmellű nők hogyan...

Szilikonmellű nők hogyan szoptatnak?

Figyelt kérdés

Egy híresség, akinek bevallottan szilikonja van most épp arról beszél egy műsorban, hogy ő meddig szoptatott...

Ezt el sem tudom képzelni... Eddig azt gondoltam ez lehetetlen.


2012. aug. 7. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia ez egyáltalán nem lehetetlen én az első két gyerekemet úgy szoptattam, hogy nem volt bennem sziliokon utána megcsináltattam a mellem és most szültem még egy babát és ugyan úgy szpotatok mint azelőtt...semmiben nem akadályoz meg...
2012. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan úgy, mint bárki más. A szilikon a meglévő tejmirigyek alatt vannak, így nem befolyásolja a szoptatást.

2 gyerekemet is szoptattam szilikonnal, minden fennakadás nélkül.

2012. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat. Tényleg teljesen meg voltam győződve arról, hogy a szilikontól nem tudnak funkcionálni a tejmirigyek és helye sem marad a belövellt tejnek.


És amikor fejni kell, meg erősebben nyomni, kimasszírozni (ez főleg az elején, amikor beduzzad és becsomósodik, esetleg ödémás, sebes lesz a bimbó) azt is lehet ugyanúgy csinálni, mint implantátum nélkül?

2012. aug. 7. 12:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden részlet teljesen ugyan úgy működik.
2012. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezek után eláshatom magam. Most már szívesen megtapintanék egyet, mert úgy tűnik egész másként képzeltem el, mint amilyen a valóságban lehet...
2012. aug. 7. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem szólók írták, ugyanúgy lehet szoptatni, a szilikon mélyebben van, a tejmirigyek alatt.

Ugyanúgy be tud feszülni, durranni, és ilyenkor fáj is, mint a "természetes".

2012. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!