Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik szoptatnak vagy szoptatta...

Akik szoptatnak vagy szoptattak meddig mértétek mérleggel a babátokat? és minden szoptatásnál?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 08:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A fiam 3500 grammal született, egy hónaposan majdnem kereken 5 kiló volt. Az elején naponta mértük, aztán már csak hetente, végül havonta. Pár napig mértem minden etetést, mert a védőnő nagyon csúnyán nézett, hogy nem mérem. De amikor 180 grammot szopizott egyszerre, akkor abbahagytam.
2012. szept. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Most 1 éves csemetém nem született nagy súllyal, kerek 3000 gr volt 50 centihez, de nem sárgult be, és láthatóan jókedélyű, nem éhes, nem sírós, nem hasfájós, jó alvó gyerek volt. Mérleg soha nem volt itthon, akkor mértük, mikor vittük gyerekorvoshoz (első időkben kb. havonta), védőnőhöz egyszer vittem mérni. Fél éves korára 8 kg volt, most több mint 10. Szerintem halál felesleges mérni, figyeld a kedvét, hogy pisil-kakil-e eleget...
2012. szept. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
14 hónapig szoptattam a lányom, 6 hónapos koráig csak anyatejes volt. Én sosem mértem, mérleget se béreltem. Az orvos az ellenőrzéseknél megmérte, ennyi. Sztem teljesen felesleges. Csak idegeskedésre jó a mérleg....
2012. szept. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!