Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Védekezett közületek valaki...

Védekezett közületek valaki szoptatás alatt megszakitásos módszerrel?

Figyelt kérdés
7hónapos a lányom,még szopizik.Szülés óta nem jött meg a menzeszeszem.Elég ritkán vagyunk együtt a férjemmel és igy védekezünk.Tablettát szerettem volna feliratni,de az orvosom nem irta fel.Pharmatexet próbáltuk,de iszonyúan égetett.Az óvszert meg a férjem nem szereti...Szerintetek mennyire megbizható ez a módszer addig,mig nem áll visza a ciklusom?Más is alkalmazza ezt a módszert rajtam kivül?
2013. febr. 13. 12:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Ez engem is érdekelne, 6 hete szültem, most próbálkoznánk majd a sexel, de nem akarok olyan fogi gátlót szedni amit szoptatás alatt lehet, mert sokan terhesek lettek mellette, pl a nővérem is, így mi is így védekeznénk.
2013. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 xStefix ***** válasza:
47%

Igen, mi 7 éve így védekezünk, nekünk beválik. (Pont ugyanez a helyzet nálunk is.)

De, ehhez nagyfokú lélekjelenlét kell az apuka részéről! És még jobb, ha már korábban, a szoptatáson kívüli időben is kipróbáltátok és jónak tűnt. Ha ez megvan, akkor jók az esélyek.

2013. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igy védekeztünk a baba születése előtt is.Aztán kiderült,hogy el volt az egyik petevezetékem záródva,és nem birtam teherbe esni.Hsg után első hónapban pedig össze is hoztuk a kiscsajt. :) Úgyhogy nem tudom hogy működik...
2013. febr. 13. 12:50
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Aha, én is szoptattam a havibajom nem jött meg stb...aztán 9 hónap múlva meglett a kistesó :)

Óvszer, tisztára mint kamasz koromban, de ez van. Spirált nem akarok, gyógyszert sem, több gyereket sem tervezünk a klimax meg marha messze van...

2013. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Előző vagyok, férjem azt mondja, hogy csak addig zavarta őt az óvszer míg neki kellett felraknia magának, de így, hogy én ezt azonnal átvállaltam és a felhelyezés a szex része már nincs vele problémája, próbáljátok ki így.
2013. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot.És hogyan vetted észre,hogy újra babát vársz?Jelentkeztek a szokásos tünetek?
2013. febr. 13. 13:23
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem gondd ha becsúszik a kistesó, akkor jó ez a módszer, 50-50%.

Az előnedvben lévő katonákból is lehet baba!!!

Lehet ezek előtt ha beléd élvez sem esek teherbe, és lehet most hogy minden rendben van, hamar össze jön a tesó!

Gumi, vagy lehet patikában másfajta sperma ölő zselék is kapni!

2013. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%
Szia!Mi is megszakítással vagyunk együtt,most 11 hós a lányom,nekem már 6 hónapos kora óta óramű pontossággal megjön,még szoptatok én is.....De eddig nem sikerült be a tesó...:-)Ha jönne,természetesen nem lenne baj,de azért az sem gond,ha vár még néhány hónapot.Tényleg nagyon fontos apuka lélekjelenléte,hogy időben kiszálljon.
2013. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk jött a baba, kérdezted, hogy hogyan vettem észre, hát elkapott az egész család egy hányós vírust és mindenkinek elmúlt pár nap alatt csak nekem nem akart ...:) aztán vettem tesztet. Én bőgtem, férjem kinevetett és mondta, hogy had jöjjön ahol elfér 2 ott a harmadiknak is van hely. Azóta jobban ügyelek, szeptemberbe megy a legkisebb suliba!
2013. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
ez nem nevezhető védekezési módszernek, akinek meg bejött, vszleg enélkül sem esett volna teherbe (előváladékban is van sp, és ugye csak 1 db kell a babához)
2013. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!