Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Védekezett közületek valaki...

Védekezett közületek valaki szoptatás alatt megszakitásos módszerrel?

Figyelt kérdés
7hónapos a lányom,még szopizik.Szülés óta nem jött meg a menzeszeszem.Elég ritkán vagyunk együtt a férjemmel és igy védekezünk.Tablettát szerettem volna feliratni,de az orvosom nem irta fel.Pharmatexet próbáltuk,de iszonyúan égetett.Az óvszert meg a férjem nem szereti...Szerintetek mennyire megbizható ez a módszer addig,mig nem áll visza a ciklusom?Más is alkalmazza ezt a módszert rajtam kivül?
2013. febr. 13. 12:37
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit!Mindenkinek köszönöm a válaszát!
2013. febr. 25. 13:52
 22/22 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy mi nem szakítottuk meg, de 5x voltunk együtt a kisfiam születése után összesen (és nem jött még meg a szülés óta a menstruációm), amikor a kisfiam 2.5 hónapos korában terhes lettem újra...

Ezek szerint nagyon kevés elég volt hozzá, szinte csak az "esély" volt meg, ezzel az erővel bármi megtörténhet.

Ja, és előtte sem jött meg soha, amíg szoptattam, és nem estem teherbe (így lett 21 hós korkül. mindegyik gyerekem között), most mégis megtörtént.

2013. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!