Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány hetes / napos korig...

Hány hetes / napos korig adjak mindkét ciciböl? Csak amíg beindul a tej? Aztán már csak az egyikböl?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 12:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

én voltam a 4-5

szóval én is mindig azzal kezdem amivel előzőleg befejeze...növekedési ugrásnál meg akár 1 szopin belül is váltogatom, többször is, így nem volt gond... és minden szopi után tudnék fejni is, de csak reggel szoktam, akkor kb 2,5 dl lejön plusszba... ez megy a fagyba vésztartaléknak

amúgy eszik 7, 12,16,20-kor, de ilyenkor egy órát... és közben azon alszik el, de csak 2-3 szívás van olyankor... és igen 1 hós korától alszik este 10-től reggel félhétig, 2. gyerek az első nem szopizott neki fejtem... és az első gyerek még most is kel éjszaka és kicsi korában max 2 órát aludt egyben... szóval ha nem látom nem hiszem el, hogy ilyen gyerek is van... ja a 2. négy hós lesz és jól nő jól fejlődik

azt akartam mondani, hogy mindig lesz elég tejed ez tuti ha tudsz pihenni eleget és iszol sok sok vizet meg növ ugrásnál 1 pohár citromos sört....

2013. ápr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

9es vagyok.

Azt meg ne felejtsd el, hogyha úgyis érzed, hogy nincs tejed, még akkor is van :D

Nálunk is volt olyan, hogy már azt hittem nincs, tök pici zacsi volt a mellem :( de még éreztem, hogy szopizott belőle és hallottam is. Volt olyan, hogy elkaptam a hányós-hasmenéses vírust és rengeteg vizet veszítettem és azt hittem hogy most tuti elfogyott a tejci. Kb 1-2napig lógott egész nap a mellemen, estére már fájt a sok nyúzástól, de reggelre bedurrant megint :) Szóval ne aggódj! Pihenj és igyál sokat, szoptass igény szerint és nem lesz baj :)

Én csak az elejében fejtem, akkor is 2szopi között, kb mellenként 90mlt és még így is maradt a cicimben tej, de úgy, hogy nem ürítette ki rendesen.

2013. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!