Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális az ha utálok szoptatni?

Normális az ha utálok szoptatni?

Figyelt kérdés
csak mert eléggé furcsa hogy a baba csinálja és nem a férjem.

2013. jún. 26. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Akkor minek kellett gyerek neked?
2013. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Ne hasonlítsd össze a kettőt. A baba így táplálkozik, nem neked akar örömet szerezni....
2013. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Ne aggódj, nem vagy ezzel egyedül.
2013. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem fájt, nem volt örömteli! Bármivel kente, bárhogy vártam jobb lesz majd, nem lett! Állandóan sebes volt, vérzett, a gyomrom összeszorult ha felsírt a kisbabám... :(
2013. jún. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem hiszem, hogy ezen múlna a kérdező anyasága. Innentől már nemi vágya se legyen, elvégre a nemi szerve csak a gyerekcsinálásra jó...pff...


Kedves kérdező!

Gondolom, még nagyon csöppke a babád, még nem hangolódtatok össze szopizásnál, talán egy kis depresszió is bejátszik. A fejben át kell állni, hogy a mell funkciója lényegében a csecsemő táplálása. A mai kor messze nem ezt sugallja, mindenhol kidobott, tökéletes mellű modellek, szexis csipkébe burkolva, azt hirdetik, a mell a szexualitás egyik eszköze. Amikor a férjünkkel, párunkkal vagyunk, valóban egy vágykeltő erogén zóna.

Próbáld meg a szoptatást lazán kezelni, ne úgy gondolj rá, hogy a babáddal ugyan azt csinálod, mint a férjeddel.


Ha végképp nem tudsz megbarátkozni a gondolattal, fejd le és kapja üvegből. Az anyatejet akkor is megkapja a baba a fontos anyagokkal.

Hidd el, sokan küzdenek a szoptatással, nem is érzi mindenki a "nagy anyaérzést" tőle, csak ezt nem szabad bevallani, mert akkor jönnek, hogy "minek neked gyerek"...

2013. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Én nem utáltam de nem szerettem,mert egy csomó idő elment vele, de nem volt elég a tejem, tápszert kapott mellé,és emellé sokszor nem is akart szopni így fejhettem...
2013. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Furcsa ezt olvasni...én imádok szoptatni.

Nekem ez olyan nagy öröm és boldogság! :)

De hát nem vagyunk egyformák.

2013. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák. Nem utáltam én sem, csak nem szerettem. Hosszadalmas volt, aztán könyörögni kellett a büfiért, majd kibukta, amit nagy nehezen kiszopizott, letettem, elkezdtem fejni, közben hasa fájt, felvettem, mire végeztem a fejéssel megint ébren volt és cicizni akart, de alig szívott valamit, fájt is, kellemetlen is volt. Előfordul.
2013. jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Sokan nem szeretnek, csak az ilyen unintelligens 1. válaszolóhoz hasonló emberek miatt nem merik bevallani.
2013. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
Nem normális. A mell az utód etetésére való, csak ez az abnormális világ hitette el, hogy elsősorban szexuális célzattal került a testünkre. Nekem az undorító, hogy van, akinek az jut eszébe, hogy azért nem szereti, mert nem a szex miatt szopja a kéj kedvéért a manusa. Tényleg, minek kellett a gyerek?
2013. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!