Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha az első gyerekemet nem...

Ha az első gyerekemet nem tudtam sokáig szoptatni, a másodikkal van még esélyem?

Figyelt kérdés

2009. november elején szültem, akkor nem igazán indult be a tejem, alig volt valamennyi az elejétől fogva, pedig igény szerint, sűrűn mellre tettem a babát. Így 2 hetesen már tápszert kapott szegénykém.

Most 3 héten belül szülök ismét, van rá esélyem, hogy a másik babát tudjam szoptatni legalább fél éves koráig? Vagy ez genetika, és ha először nem tudtam, most sem fogok tudni szoptatni? Elsőnél nagyon fáradt voltam és ingerült, kimerült, alig ettem, keveset ittam. Ittam akkor Lactoherb teát, de nem segített. Utólag nem tudom, hogy ezek miatt nem volt tejem, vagy a genetika miatt. Ha most odafigyelnék az evésre-ivásra, akkor lenne tejem? Vagy mit tehetnék ez ügyben? Nagyon szeretném ha 6 hónapig csak anyatejet kapna a kicsim, utána pedig 1 éves koráig még reggel-este szopizna.


2013. júl. 11. 12:32
1 2
 11/11 andi9208 ***** válasza:
anyukám engem, és az öcsémet kb 4 hónapig tudta szoptatni, de a hugomat 2,5 éves koráig tudta szoptatni, szóval, igen..:)
2013. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!