Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit es mivel kap enni az a...

Mit es mivel kap enni az a baba a korhazban, amelyik csaszarral szultetett es a teje nem indult meg be az anyucijanak?

Figyelt kérdés

Mert allitolag nem indul be meg az elotej sem egyes anyukaknal rogton a szules utan.

Tejport, cukros vizet, mas anya tejét vagy mit es kiskanallal vagy cumisuvegbol?


En termeszetesen szultem, de erre mar reg kivancsi vagyok.

En azt hiszem hogy az en babamnak annak idejen adtak valamit, mert nem lehetett volna maskepp olyan nyugis es jollakott egy ejszaka utan. Amikor hozzam hoztak szinte mindig aludt, igy persze hiaba meregettek hogy mennyit szopott.


2009. okt. 22. 23:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én szültem, az első 1-2 napban cukros vizet adnak a babáknak nagy lyukú cumisüvegből. Tápszert csk végső esetben a 3.-4. nap után, ha még mindig nem indúlt be a tejcsi, és azt is cumisüvegből.
2009. okt. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Sajna nekem is alig volt tejcim igy pótolni kellett!A babám alig akart felkellni!nekünk szinte semmi se vált be:se a viz az arcába,se piszkálás,semmi,de vagy egy órán keresztül!Aztán egyszer csak felhunyorított!kis súlyú volt,picike,a cicim meg nagy volt neki igy alig tudod szopizni!kaptunk cukros vizet,de azt hanyagoltam,viszont kaptunk tápit ha kértem és sajna kellett mivel alig evett meg 20grammot!iszonyat féltem,h nem fogom tudni szopiztatni és mire tudna cicizni addigra elapadok!szerencsére nem igy lett,mára már egy "zabagép"lett

2hónapos kislány anyukája

2009. okt. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok!mindent cumisüvegből adtak,de valami iszonyat volt,mert csak ugy ömlött a picibe a cucc

ami nagyon nem tetszett,h este megpróbáltak neki cumit adni,de úgy,h meg se kérdeztek,akarom-e......

2009. okt. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én Pécsett szültem császárral. Mivel nagy súlyú volt a babám kapott tápszert, de csak pohárból. A harmadik nap már tudtam fejni, onnan kezdve az én tejemet is megkapta. A cumisüveg használatához a csecsemős orvos engedélye kellett. Onnan tudom, hogy miután félrenyelt a babám az én rutintalanságomnak köszönhetően, segítséget mertem kérni a nővérektől, erre volt a válasz (segítség helyett), hogy beszéljek másnap az orvossal. hogy adhassam pohár helyett cumisüvegből. A kedves nővérkék nagyon el voltak foglalva az internetezéssel. A következő babámnál már biztosan nem hagyom magam.
2009. okt. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nálunk sem adtak semmit.A lányom 2 napig egyfolytéban éjjel nappal sírt,velem együtt.
2009. okt. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
En csaszarral szultem es nalunk 3 orankent hoztak ki a manokat.Nalunk keseru teat adtak a manoknak ami persze viznek volt kikialtva.Ezt onnan tudom h a manom bukott mindig amikor kihoztak es sarga volt mikor megszagoltam ereztem h tea.3. nap reggelre jott meg a tejem de a kicsim mar elso szopira megevett 100-at.en olyan buszke voltam ra raadasul utana egesz nap sokat evett.most is kis zabagep.:)havonta 1 kilot hizik 3 hos
2009. okt. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
azt hiszem cukros vizet,majd 2 nap után fejtem és azt adták oda neki..
2009. okt. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!