Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen homeopátiás szerek...

Milyen homeopátiás szerek vannak a baba hasfájására? Az Infancolról mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Sajna nekünk sem a Mecsek tea, sem az Espumisan emulzió nem vált be eddig. Borzasztóan hasfájósak vagyunk. Már nem tudom, mit adjak neki, hogy könnyítsek rajta...
2009. okt. 26. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk abszolút bevált,kb.4 napos kora óta kapta.Altasd hason ill.Lehet kapni megymag párnát,az is használhat,de azt nem próbáltam.Gondolom szopizik.Mindenképpen megvárni a büfit(ne hagyd bealudni cicin)és 2-2.5 órát min várj 2 szopi között.
2009. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocsi,meggymag
2009. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Infacolt használunk, de magában nem volt elég, éjjel sokat sírt. Chamomilla 15 CH-t adok csak este, fürdetés előtt vagy után pici vízben feloldva és tök nyugodt azóta. Infacolt meg minden szopi előtt. Írj ha bevált!
2009. okt. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is bevált az Infacol, de mellé még minden másnap kamillateát is főzök neki. Segíti a székletét is a tea. Próbáld meg az Infacolt, szerintem be fog válni. Eleinte minden egyes evéshez adtam neki (mi tápszeresek vagyunk), mostmár csak reggeli-ebéd-vacsi.

2009. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy megosztottátok tapasztalataitokat.

Írok majd, milyen sikerrel jártunk.

2009. okt. 26. 18:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Az Infacol nekünk is bevált. De van, akinek az Espumisan (gyermekeknek való változata) használt. Miután elmúlt a hasfájása, továbbra is adtam neki még egy jó 1,5-2hónapig, jókat pukizott tőle. Hasfájás ellen jó még a tornázás (lábait behajlítva a hasához nyomkodod, talpát erősen végigsimítod, pociját masszírozod...)Volt amikor a vasalóval felmelegített "rongypelenka borogatás" segített.

De semmi estre ne hagyd sírni! Nyugtasd ahogy tudod!

2009. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. És nekünk is azt javasolta az orvos, hogy amennyire csak lehet tartsuk be a 3órát az etetések között, hogy pihenjen a kis pocikája és a belei. Sajnos mi emiatt nem tudtunk igény szerint enni.

Nagyon nagy türelmet és kitartást kívánok!!!

(Nekünk 5hetesen múlott el a szörnyű hasfájás.)

2009. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, ú

gy néz ki, van amivel enyhíteni lehet a hasfájását!Kipróbáltuk az Infacolt is, úgy tűnt jó lesz, de az íze miat nem hajlandó lenyelni a ygerek. Viszont vettem édeskömény termést, s abból készítek neki forrázatot(teszek bele pár szem akmillát is), s ettől akkorákat pukizik, és rotyizik is. Persze így is nyűgös egy kicsitm, de ha megkönnyebül, olyan, mint akit elvágtak. Este az ért a két etetéskor adok neki Esumisanból si, ha látom, hogy már a szopi elején tekeri magát.

Mindenesetre köszi a tippeket mindenkinek!

2009. nov. 2. 12:15
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a gépelési hibákért, de most nagyon sietek. Csak szerettem volna írni egy kommentet!
2009. nov. 2. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!