Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akkor most lehet vagy nem...

Akkor most lehet vagy nem lehet ültetve szoptatni a csecsemőt?

Figyelt kérdés

fektetve nem ment a szoptatás, benn a kórházban azt tanították meg nekem, hogy ha a combomra ültetem a kicsit, és megtámasztom a kis fejét meg a gerincét, és kihúzom magam, pont befér, és tud szopcsizni.

Viszont mindenhol azt olvasom meg hallom, hogy még kicsi ehhez, és nem szabad. Nem értem, akkor most mi van? Szabad vagy nem? Miért ezt tanították meg nekem?


(itthon már változtatjuk a pózokat, de van hogy ültetve szoptatok még)


két hetes kislány anyukája


2013. nov. 25. 10:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
36%

Ne haragudjatok már,de kik vagytok ti,hogy azt meritek mondani,hogy ne szoptasson úgy!!??

Ti is elvégeztétek az eü.-i főiskolát?Ti is ezt csináljátok minden nap?Tanítjátok az anyukáknak??

Mélységesen fel vagyok háborodva,hogy meg meritek kérdőjelezni egy tanult ember szakmai tudását...

Nekem is van gyerekem,én is szoptattam így,és köszöni szépen nagyon jól van,semmi baja sincs.

Mondotok itt össze-vissza mindent,úgy hogy fogalmatok sincs róla!!

2013. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ne veszekedjetek miattam! Nem éri meg!

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, mindannyiótoknak!


Közben találtam ismerőst is, aki szintén így szoptatta a kicsijét, és ma már 5 éves, és semmi baja nincsen. Meg mellgyulladás miatt visszamentem a korházba, és többen is megerősítették, hogy nincs ezzel semmi gond, szabad.

2013. nov. 30. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!