Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Olvastátok már a cikket?...

Olvastátok már a cikket? Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan vélekedtek erről!?

Figyelt kérdés

A cikk önmagáért beszél,a véleményetekre vagyok kíváncsi!

Köszönöm!


2014. febr. 10. 16:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
talán ha lenne link...milyen cikk?:)
2014. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet,hogy önmagáért beszél,de nem látom a cikket...
2014. febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

ohh bocsánat :DD

[link]

2014. febr. 10. 16:31
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Hm...én is megtenném, ha a kezeim között haldokolna az a szerencsétlen..
2014. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Gratulálok neki, sokan hagynák elpusztulni a kutyust! Nem egy ismerősöm van aki anyatejet adott egy egy állatkának (igaz lefejve,nem mellből). Vagy a lefejt tejet amit valamiért nem tudott a babának adni a cicának adta! Egyik barátnőm anyatejjel etette a kis megszánt állatkáját,majd ahogy tudta bevitte a rendelőbe, és vitt mellé egy üveg lefejt tejet, amikor ment látogatóba mondták neki,hogy sokkal jobban fejlődtek a picurok az a női anyatejtől mint a kecske,vagy tehéntejtől!
2014. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Igazából arra lennék kíváncsi,hogy egy épp szoptató anyuka,akinek ez időszerű is abban a helyzetben megtenné e..mert persze máskor nem lehet..:)

Mert a kommentelők között voltak férfiak és olyan nők,akiknek már nem aktuális a szoptatás,a koruk miatt...mert a "gibicnek semmi sem drága alapon" egy férfi könnyen kijelentheti ezt...

2014. febr. 10. 16:40
 7/34 anonim ***** válasza:
...bár lehet, hogy inkább kifejtem volna...de ha nem tudott szopni, szerintem megtettem volna, hogy életben maradjon, nincs ebben semmi rossz szerintem.
2014. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

16.39-nek ,,igen de azért van különbség,hogy a lefejt tejet adod vagy a melledből szoptatod,amit később a saját babádnak adod a szájába...

Én is adtam lefejt megmaradt tejet a kiscicánknak...de,hogy megszoptassam...elnézést kérek de kizártnak tartom!

2014. febr. 10. 16:42
 9/34 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, hogy megtettem volna-e, de minden tiszteletem ezé a nőé, hogy ő igen. Jó tudni, hogy vannak még ennyire állatszerető emberek. A mellét meg nyilván lefertőtlenítette utána, a gyereknek semmi baja nem lesz tőle.
2014. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Én is igy vagyok vele,hogy tisztelem,hogy megtette és nem vetem meg stb...egyszerűen nem mindenkinek fér ez a fajta gondoskodás bele...én fogadtam be már nem egyszer kóbor kutyát ,volt amelyik 8 kölykökkel jött az én 3 kutyám mellé :)de ezt nem tudnám....
2014. febr. 10. 16:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!