Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Olvastátok már a cikket?...

Olvastátok már a cikket? Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan vélekedtek erről!?

Figyelt kérdés

A cikk önmagáért beszél,a véleményetekre vagyok kíváncsi!

Köszönöm!


2014. febr. 10. 16:28
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

No igen,másik baba...de az én kérdéseben egy kis állat szerepel,furcsának találom,hogy párhuzamot vontok a kutyus és az "idegen baba" megszoptatásával kapcsolatban..


Viszont tény,hogy amikor a kislányom megszületett és problémáim voltak a szoptatással,felvetették nekem,hogy esetleg másik anyukától vehetnék neki anyatejet és én ettől teljesen elzárkóztam...

De ez is más


A cikkben egy nő a mellére tette azt a kis állatot és megszoptatta...nekem ez bizar.

2014. febr. 11. 21:40
 22/34 xStefix ***** válasza:
100%

Azért jött fel az idegen baba, mert sokan attól is idegenkednek, nemhogy egy kisállat megszoptatásától. Látod te is, írták itt többen, hogy ők se szoptatnák meg másét és az övéket se engednék másnak. Ezért beszéltünk róla. :)

Egyébként bizony a kisfiamnál volt olyan, hogy a kh-ban néhányszor azt éreztem, hogy de megszoptatnám a szobatársam éppen síró babáját, aki nem tudott rendesen rákapni a cicire... Persze lehet, hogy ebbe az is belejátszott, hogy az én fiam másik osztályon volt, külön, úgyhogy saját baba híján más babája iránt éreztem szopis kötelességet. :) De érdekes tapasztalat volt. Szerintem én simán megszoptatnám másét, bár ha az enyémet szoptatná más, akkor azért felemás érzéseim lennének nekem is.


Kisállatot (mondjuk kiscicát) pedig csak akkor szoptatnék így meg, ha tényleg életveszély lenne és hirtelen bevillanna a fejemben a felirat, hogy "szoptatás". Egyébként nem.

2014. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Azért jutott eszembe tovább gondolni a kérdést,mert nekem is vannak olyan ismerőseim akik állataikert többet megtesznek,mint gyerekeikert.pl.a yorkshire terrier kiskutyát hónapokig bevitte az agyába,míg később a saját csecsemőjét első naptól külön szobában alatta.

Én már szoptattam más babát. Rám bízta az anyukája de nem ért vissza időben. Már nagyon sírt a kicsi,ezzel megijesztette az enyémet,ott álltam két ordító gyerekkel. Kapott pár perc cicit mindkettő és béke lett.

2014. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Ja,és anyatej leado' voltam. Egészségem,tejem rendben.
2014. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hozzászólásotokat!


Igen ,igazad van...tényleg van olyan,akihez a kutyája talán közelebb áll!


A multkor épp itt olvastam,ahogy anyuka arról áradozott,hogy milyen szuper dolog,ha a szülők kettesben is eltöltenek egy kis időt stb..írja ,hogy elmentek a férjével wellneszezni addig a kislánya a nagyinál volt,és már alig várták,hogy újra magukhoz ölelhessék a kis hercegnőjüket...amint mentek érte a mamához,látták,hogy hintáznak az udvaron,lerakták a csomagot és kutyuskát a lakásba és úgy rohantak érte...mert hát a kutyi ment velük a hétvégére,itt dobtam egy hátast...no komment!!!


Nincs az "édeskettessel" semmi baj..de a kutya mehet a gyerek marad??!

2014. febr. 12. 23:26
 26/34 anonim ***** válasza:
23astól kérdezném,hogy az anyuka nem gondolt rá,hogy éhes lehet a baba? És mit szólt amikor elmondtad,hogy mi történt?
2014. febr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 xStefix ***** válasza:
Kérdező, na igen, ez érdekes sztori. És nem remélem, hogy a szülők észrevették magukat a történet után. :(
2014. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további hsz-at..


Nem hiszem én sem,hogy észrevette volna a helyzet faramuciságát...megpróbálom megkeresni a cikket ,érdemes elolvasni....


Arra én is kíváncsi lennék, h az "idegen" a baba anyukája mit szólt az etetéshez????

2014. febr. 13. 18:16
 29/34 A kérdező kommentje:
2014. febr. 13. 18:31
 30/34 anonim válasza:
Na, most nem leszek népszerű...Nem mondtam meg. Anyuka temetésen volt, közeli hozzátartozóén, nem hagyhatta ott a szertartást, tudta, hogy csúszott az evésidő, gyorsan elvonult a kicsivel szoptatni. Nem akartam a hangulatát tovább rontani. Azóta sem említettem, mert már minek? Mindenkinek jobb így.
2014. febr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!