Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Olvastátok már a cikket?...

Olvastátok már a cikket? Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan vélekedtek erről!?

Figyelt kérdés

A cikk önmagáért beszél,a véleményetekre vagyok kíváncsi!

Köszönöm!


2014. febr. 10. 16:28
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem az övé. Nem, én biztos hogy nem tenném meg. Imádom az állatokat, de a saját kutyámnak sem engedem hogy körbe nyaljon, akkor ezt meg pláne nem, nekem nem fér bele.
2014. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Én megtenném, nagyon szeretem a kutyákat és ha tudok segítek, lelkiismeret furdalásom lenne, ha hagynám meghalni.
2014. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok újra

épp szoptatós anya vagyok, nincs semmi bajom azzal hogy ő megtette, sőt...de nem tudom én mit tennék az ő helyében, egyáltalán eszembe jutott volna, hogy megszoptassam..hisz nem akarta a cumit...az én szagom nem emlékezteti anyakutyára, miért jönne be jobban neki mint a cumi?

2014. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 xStefix ***** válasza:
100%

Elismerésem az anyukának. :)

Mivel én nem vagyok kutyabarát, sem kutyatartó, nem hiszem, hogy ilyen helyzetbe kerülnék bármikor is... Szóval nem tudok erre mit mondani, mert az én személyes "nem"-em nem a cikkben írt viselkedésnek szól (azt dicsérem), hanem annak, hogy nem vagyok kutyaközelben.

2014. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat...én kutyabarát vagyok ,ahogy írtam is vannak kutyáim,most is...de ennek ellenére sem lennék erre képes..nem tudom mi kell még egy ilyen tetthez,azon túl,hogy valaki kutyabarát...szerintem ez a tény még nem elég.
2014. febr. 10. 20:51
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy sokan hasonlóan cselekednének vagy nem ítélik el a hölgyet. Arra azért kíváncsi lennék, hogy ha egy olyan kérdést tennének fel, hogy idegen kisbabát megszoptatnál-e hogyan reagálnának az anyukák.
2014. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a választ és a felvetést is!


De azért ez mégis csak egy állat volt...


Egy másik kisbabát minden gondolkodás nélkül megszoptatnék,ha meg életmentés a tét még inkább..szerintem a kettőt nem lehet egy napon emliteni.

2014. febr. 10. 23:41
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem úgy kellene megkérdezni,hogy egy idegen kisbabát megszoptatnál-e hanem "megszoptatnál-e egy idegen kisbabát ha ezzel megmented az életét,vagy hagynád meghalni?"
2014. febr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

13-as vagyok, 16-ra reagálva

eszembe sem jutna megszoptatni egy csecsemőt csak úgy...sőt..nagyon kiakadnék ha más megetetné az enyémet...kivétel természetesen, ha az életét menti és nincs más táplálék a közelben számára

2014. febr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 xStefix ***** válasza:
100%

... de épp ez az, hogy a tápszer ma már bárhol elérhető (legalábbis itt nálunk), vagyis nem fog éhen halni az a baba sem. És mivel így van, szerintem a többségnek eszébe se jutna megszoptatni más babáját, életveszély ide vagy oda. Hamarabb rohannánk a boltba vagy gyógyszertárba a tápiért. Vagy urambocsá, benyúlnánk a hűtőbe a tehéntejes dobozért és csinálnánk neki feles vagy negyedes tejet, ahogy anyáink mesélték... Szerintem ez sokkal valószínűbb ma, itt, mint a más babájának szoptatása. (Persze kivételek mindig vannak.)


Nem is tudom, hol olvastam, hogy Salma Hayek színésznő egyszer megszoptatta egy másik anya babáját, mert annak nem volt teje... Nem tudom, igaz-e a hír, de ha igen, akkor gratulálok neki. :) Mert ez a normális (de legalábbis a legjobb) szerintem is, még ha számukra idegen dolog is.

2014. febr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!