Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2Honapos babam mikor jobb...

2Honapos babam mikor jobb oldalt fekszik szopi es egyszeru fekveskozbe belefurja a fejet a mellbe vagy az agyba, de csak a jobb felen ha fekszik, mitol lehet?

Figyelt kérdés
A masik kerdes a tejem lecsokent,plotyet a mellem,de van benne tej egesz delutanig,aztan estelig alig alig,tapszert nem akar enni mert mikor mar a cumisuveg a szajahoz er ordit
2014. ápr. 9. 13:12
 1/2 anonim válasza:

szia! 2-es kérdés: kanálal etesd, ne adj neki cumisüvegből, hanem kanálal, vgy pohárból. a kisbabák nagyon ügyesen tudnak pohárból inni, és a kanálal is jól boldogulnak.

1-es: hát ez nehéz kérdés. az agyuk folyamatosan fejlődik. az egyik oldaluk mindig erőseb mint a másik. lehet azon az oldalom a bőre érzékenyebb, vagy a jobb félteke fejletebb. ha nagyon agodsz vagy nem nővi ki akkor kérj egy beutalot valamelyik neurológiára, ott pűr perces vizsgálatok után biztosabbat tudnak mondani. ha pesti vagy akkor a bethesda kórház ilka utcai neurológiai rendelőjé be kérj beutalót, nagyon értik a dolgukat. ha mozgásában is erősen a jobb oldalára huz, keress meg egy gyógytornászt, de a szentmargit korai fejlesztőjét nagyon nem ajánlom, bármennyire is "jó a hírük".

a tejes kérdésben sajnos nem tudok segíteni, mert nekem csak 2 hónapig volt:( a védőnőknél lehet igényelni anyatejet, tb támogatottan is meg lehet venni tőlük.

2014. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi valaszod,nem pesti szerbiabol irtam,vegulis kiderult a jobb oldali dolog szeretne atfordulni a masik oldalara :-) azt probalgasa.es a cumisuveg is megoldodot.a tej ....az meg keves,szerintem nemsokaig lesz,de ameddig lesz azt kap:-) szeretnem csak szoptatni,de kiderul,nem adom fel ;-)
2014. ápr. 14. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!