Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 9 hónapos babád hányszor...

9 hónapos babád hányszor szopik nappal, és éjjel?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 15:27
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Eléggé anyás lett mostanában, gondolom akkor ez az. Ráadásul most csökkentem a szoptatások számát, mert nagyon nehezen indul be napközben, sokszor be sem indul, nem tudom miért. Ez sem tesz jót a helyzetünknek, mert szopizna, nyűgös, de csak nem indul. Van, hogy 5-10 perc után én magam adom fel, és bánom hogy mellre akartam tenni, holott éhes nem volt éppen. Sosem voltam egy nagy tejtermelő, de ami most van, az szerintem már az apadás. Pl. nekem sosem kellett melltartóba betét, mert csak éjszaka telt meg annyira a mellem, hogy csöpögjön. Már 8 hetes korában feladtam az 1 mellből szoptatást, mert csak kettőből lakott jól. Sokat küzdöttem a szoptatásért.
2014. máj. 25. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!