Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt híztatok,...

Szoptatás alatt híztatok, vagy fogytatok?

Figyelt kérdés
Aki hízott, az mennyit és mennyi idő alatt tudta leadni? És hogyan? Aki fogyott, az hogy csinálta? :-)))

2014. jún. 6. 13:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
172 cmhez 60kgval lettem terhes, 82vel szültem, 75et jöttem haza. 8-9kgot fogytam a szoptatás alatt. a kisfiam 5 hetes korától kb 1 éves koráig 80%ban paleo szerint étkeztem, mert kiütéses lett (tejtermék), valószínű ez is bejátszhat a fogyásomba, mivel szinte csak húst, zöldséget, gyümölcsöket ettem és édességként max étcsokit mértékkel. viszont most 66-67kg vagyok, 2 hónapja nem szoptatok és se le se fel (ez utóbbi szerencse) nem megy..ergo kb 10 hónapja áll a súlyom (a kisfiam 20 hós).updateoztam most ez sok jót nem hozott, újra paleot fogom megpróbálni és persze sport..
2014. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!