Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha egy baba csak anyatejes,...

Ha egy baba csak anyatejes, akkor tényleg csak szoptatásból és fejésből áll az egész nap? Cicizik pl 1 órát, fejsz 1 órát és majdnem kezdődik is elölről az egész?

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 21:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kb. 3 hónapig ez ment!
2014. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha van elegendő tejed, és jó a szoptatási módszered, jól teszed mellre a babát, akkor nem fog egy óráig szopni. Én nem is hagynám. Az én lányom max. 20-25 percet eszik, és dupla annyit sikerül mindig magába szívnia, mint az ő korában a nagy könyvek szerint kellene. Kb. 150g-ot eszik átlagosan 20 perc alatt, most 1,5 hónapos. Már két kilót hízott a 1,5 hónap alatt. Fejni is fejem, mert nagy étkű és kell, hogy legyen tejem, van mikor nem sok marad a ciciben, akkor kb. 5 perc a fejés, ha hagy 50-60g-ot, akkor kb. 15 perc. Nekem Avent elektromos mellszívóm van, és nagyon bevált. Az első lányomnál kézivel próbálkoztam el is apadt a tejem 4 hónap után.
2014. júl. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én soha nem fejtem, kislányom első perctől jó technikával szopizik (pedig le van nőve a nyelve, ez mégis megy).

Újszülöttként 20-30 perc alatt lerendezte az evést, ma már kb. 3-4 perc egy szopi (5 hónapos és még csak anyatejes). Ha van elég tej, nem fontos fejni (ha nem akarja valaki telepakolni a fagyasztót).

2014. júl. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen...jelen!

Kislanyom aluszékony volt az elhuzodo sárgaság miatt, de az értékei normalisak volyak. Igy hazaengedtek szülés utáni 4.nap(császár) de csak az 5.-6.napon lett tejem. Egy jo másfél hos koraig volt aluszékony igy egy szopi 1óránkba telt, mindig bealudt,és gakivettem a szajabol a cicit nem birtamvisszarakni, nem lehettett csk ritkan felkelteni. A tejem meg nagyon nehezen indult meg, fejnem kellett az is majd egy ora volt. 3hét utan majdnem feladtam, de akkor mar tapszert kellett adni pluszba neki mert szo szerint a cumisüveget a szájába kellett tömni mert nem hizott. A fejés nehezen ment, a stressztől alig alig volt tejem (kb 350mili egy nap pedig minimum 550et kellett volna ennie. )

nagynehezen 5hetes korára elérte a születési súlyát, akkor mar kicsit jobb lett.

most 4hos, 5perc a szopi izgága erős kiscsaj, de ugyanugy vegyesen taplalt baba maradt.

szoval van ilyen.

2014. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!