Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha elérkezett az idő a fürdeté...

Ha elérkezett az idő a fürdetéshez, de még alszik, akkor Ti hagyjátok aludni ameddig akar, vagy felébresztitek? Babátokat a fürdetéshez? Vagy2 hetesek vagyunk

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 16:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is két hetes a babám. Megpróbáljuk 7 óra körül fürdetni, de ha pl. fél 6-kor ébred, és tudom, hogy utána aludna 3 órát, akkor inkább korábban megfürdetjük. Mire végzünk mindennel, úgyis elmegy egy óra, és akkor már majdnem betartjuk a 7 órát.
2010. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a mai napig ezzel van probléma 10 hetesen.

Két és még pár hetesen mi még a 6-7 közötti fürdést lőttük be, de mivel nem evett pont 3 óránként, vagy nem úgy jött ki a felkelés, evés, ébrenlét, volt, hogy örültünk, hogy 6-kor végre elaludt. Ilyenkor ha kelt 9 körül, akkor nekünk is fél10-re csúszott a fürcsi.

Sőt, még most is vannak ilyen napok.


Ja, nem is. A legelején mi 9 körül akartunk fürdetni, merthogy a korházban is így vitték el a babákat. Aztán 3 hetes kora körül váltottunk a 6-7-re.

Most meg belőttük a 8-8:30-at, de nem nagyon tudjuk tartani. Ha nem alszik azért, mert akkor mindenképpen fürcsi előtt van evés, hogy ne legyen nyűgös, ha meg alszik akkor azért, mert ébredés után mindig kaja van, és reklamálna.

Pedig úgy szeretném már, ahogy sokak írják, hogy fürdés, evés, puszi, és alvás 9-kor.

Mikor fog eljönni ez az idő....?!


Ja, és kérdésedre válaszolva, nem ébresztem fel, mert akkor még nyűgösebb és nem alszik el még 5 óra múlva sem.

2010. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
az én babám másfél hetes. 7-9 óra között fürdünk, 10-re alszik. Fürdés előtt általában csak anyatejet kap, ami nem mindig elég neki, így elég éberen alszik. Ha már látom, hogy nagyon nyüzsi, elkezdem készíteni a fürdőt.
2010. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!