Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet leszoktatni egy...

Hogyan lehet leszoktatni egy egy évest a szopirol? És hogyan raszoktatni az üvegre/tapszerre?

Figyelt kérdés
2015. máj. 8. 21:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

én akkor is megértenélek, ha lenne tejed, voltak olyan időszakok, amikor kimondottan nem szerettem szoptatni, és nem, nem a mellem alakja vagy amiatt, hogy nem ihatok...


szuper, hogy 1 éves koráig szoptattad, szerintem nagyon ügyesek vagytok!


én a cici helyett inkább az üveget, vagy amit szeretnél, raknám a szájába, gondolom már csőrös poharat mindenfélét próbáltatok 1 évesen, raknék bele tejitalt, szokták szeretni, és megnézném, mi történik. táp nem indokolt ennyi idősen már, de a tejital is nagyon hasonló, tápláló.

2015. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Pohárból kB két kortyot ivott. Viccesnek találta. Aztán úgy se. Pár napja iszik a mamos csőrösből vizet. Nem akartam rögtön tejjel rarontani. De már meg fogom próbálni. Én mindig is szerettem szoptatni, akkor tudunk nyugodtan össze bújni. De már vannak fogai, sokszor fajdalmas, és szerintem már csak arra kell h megnxugodjom, elaludjon. Ma Megvettuk kB a 30. cumit. Hátha... Épp mondtam Apának, hogy most mindenkit jól szájon vagnek, aki anno okoskodott, h nem kell cumira meg üvegre szoktatni...
2015. máj. 9. 14:52
 13/16 anonim ***** válasza:
hát de lehet akkor meg nem szopott volna ha már a legelején szopott volna. ha a mamot elfogadja,adj abból nyugodtan tejet/tápszert is. mindegy miből,csak egye nem baj az ha csőrősből :-)
2015. máj. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
az enyémek 6 hónapos korukig ciciztek cumisüvegezés MELLETT, szóval semmi gond nem volt belőle.
2015. máj. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Csak a sok okos anyuka okoskodik a szegény első babás meg mindent elhisz... :) nehéz igazságot tenni... Mindegy a lényeg az, h egy éves. Nem szeretném szoptatni. És nem tudom hogy csináljam
2015. máj. 9. 20:46
 16/16 anonim ***** válasza:
áh nem okoskodás,hidd el én pont úgy jártam,hogy nem akart szopni mert az elején cumisüvegből kapott pótlást. nehéz volt visszszoktatni,és nagyon pocsék egy érzés volt,mikor vísítva tolt el ha mellre akartam tenni. a mam csőrősébe próbálj akkor tenni neki tejet/tápszert ha a vízet megissza belőle azt is megfogja
2015. máj. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!