Hagyjak fel vele?

Figyelt kérdés
2 hetes a babam ,szeretnem szoptatni de nem megy.Mindig elhatarozom ,hogy leallunk az ossze vissza evesrol (egyszer tapszer ,egyszer tej ,vagy mindketto) es csak tejet kap ,de akkor az egesz nap egy nyuglodes.Egyreszt alig alszik ,es olyankor altalaban sir ,sokaig nincs szivem hagyni ,igy egyreszt vele kell foglalkoznom ,masreszt nagyon maximum egy oraig birja es megint mellre kell tenni.Pedig direkt igyekszem ,hogy legalabb 20 percet egyen.Nekem sem allhat az egesz napom szoptatasbol ,de ez hagyjan ,inkabb az zavar ,hogy o kinlodik.Ha nem adok tapszert szinte nem is alszik ,csak 10-20 perceket ,szoval annyira ossze vissza az egesz nap ,hogy mindent borit.Szeretnem jol csinalni ,de valami miatt nem megy.Most mar ket hete folyamatosan probalkozunk es megmondom oszinten valahogy nem vagyok kibekulve ezzel a vegyes taplalassal sem.Sokkalom a szekletet is ,meg allitolag teljesen megzavarodik a cumisuveg-mell valtas miatt.Meg igy megint csak nem tudom ,mikor etetem tul.Szeretnek valami rendszeresseget vinni a dologba ,hogy mindig tudjam az aranyokat es az ido is legyen nagyjabol betartva.Sajnos nekem is van mas dolgom ,amit muszaj ellatnom.Ti abbahagynatok a helyemben?Csak mikor belegondolok ,rosszul erzem magam es lelkiismeretfurdalasom van . :(
2015. jún. 9. 20:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

igazából alapvetően nyugodt habitusú baba, bár hasfájós volt....azokban az időben vagy a hasa vagy az éhség miatt nem aludtunk, egyre ment...de cicizni imádott, neki az mindenre gyógyír volt, tehát nem neki kellett bírnia a menetrendet, hanem nekem...tény, a napom úgy nézett ki, hogy 1,5 óránként ciciztetés 1-1,5 órán keresztül...és ez úgy 3 hétig...közben gyors zuhanyok, pár falat, keksz, sütemény, hogy legyen tej....anyukám sokat járt hozzánk segíteni...amikor épp nem szopizott, hajnal 4-kor a tv előtt ültem és fejtem :)

így utólag túlélhető volt, a neheze végül is 2-3 hét, utána már több a tej. a mother milk plus tablettát és a citromfű teát is ajánlom.

és nem lett cumizavaros, mondjuk bimbóvédős volt, valószínű megszokta a műanyagot mindegy volt neki hogy üveg vagy cici védő.

2015. jún. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!