Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek hogy ne aludjon el...

Mit tegyek hogy ne aludjon el a kisfiam szopi közben? 11 napos, igény szerint eszik. Bár így kevesebbet. A lényeg az, hogy nem tudom felkelteni.

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehet,hogy kicsit sárga?az én fiam az volt,hát csinálhattam vele bármit,nem ébredt fel.kicsit megcsipkedtem,birizgáltam a talpát.de volt,hogy leraktam,aztán felébredt,mikor éhes volt.mondjuk 4 óránál többet nem hagytam kaja nélkül.próbáld meg levetkőztetni.
2010. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De,még egy picit sárga,szerdán kell vissza mennünk kontrollra.
2010. márc. 6. 13:20
 3/4 xStefix ***** válasza:
Szerintem akkor mindenképp szólj erről a dokidnak is. Egyedül ilyen esetben szokták javasolni az ébresztést, mert az aluszékonyság miatt esetleg nem szophat eleget. Később, ha a sárgaság elmúlik és nincs egyéb probléma, már nyugodtan szoptathatod teljesen igény szerint és hagyhatod aludni is. (Kicsi korban ez abszolút normális: a nagy munkában gyorsan kifáradnak.:) De a biztonság kedvéért egy ideig még érdemes lenne utána is hetente lemérni, hogy beindul-e/halad-e rendesen a hízás.
2010. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi szerdan leszunk 4 hetesek es nallunk ugyan ez a helyzet. Mi nem vagyunk sargak de sajnos a fiam bealszik szopi kozben. Barmit csinaltam 10 perc mulva aludt mint a bunda. Igy nem szopizott eleget es egy ora mulva ismet sirt, hogy ehes. Tudom sokan most megkoveznek emiatt de en azt csinaltam, hogy szopiztattam az egyik cicimbol es amiko bealudt akkor pelust csereltem. Ettol felebredt es igy visszatettem a masik mellemre. Ez eleg volt neki, hogy annyit szopizzon, hogy kibirja a 2 es fel-3 orat.
2010. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!