Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A mellem vérzett volna vagy a...

A mellem vérzett volna vagy a kisbabám?

Figyelt kérdés
Nálam a szoptatás fájdalmas, de nagyon. A második gyermekemnél, most történt meg először (még csak négy napos), hogy szoptatás közben nem kevés vér folyt valahonnan...nem tudom a mellemből e, vagy a kicsiből. Segítsetek!
2015. nov. 1. 01:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi ezt honnan tudnánk??? Nem te láttad? Láthatatlanból mi biztos meg tudjuk mondani.


Amúgy meg ha vérzik vmi annak nyoma is kéne legyen... Keresd meg.

2015. nov. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A melledben pattanhatotz meg egy ér, legalábbis nekem az volt a másodiknál 2 naposan még a kórházban. Én is jól megijedtem, ahogy véres lett a baba szája. Az ottani védőnő nyugtatott meg, hogy szoptassak belőle nyugodtan, valószínűleg nem fog megismétlődni.


Első válaszoló, nem látszott semmi a mellemen, ami amúgy is sebes volt itt-ott. Egy tűszúrásnyi pontból vérzett.

2 évig szoptattam az elsőt, ilyen mégsem történt előtte és igazán ijesztő tud lenni. Nem értem miért kell ezen az oldalon letorkolni minden kérdezőt. Most ettől jobban érzed magad?!

2015. nov. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És kedves Kérdező, próbáld úgy mellre tenni a picit, hogy minnél nagyobb területet kapjon be a ciciből. Nekem sem ment mindig még a másodiknál sem, de amikor sikerült, akkor lényegesen kevésbé fájt.
2015. nov. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!