Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Dohányzás szoptatás alatt?

Dohányzás szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Van olyan anyuka aki nem tudta megállni,hogy ne dohányozzon?ém sajnos ilyen vagyok egy szar embernek érzem magam,mindig kűzdök ellene de nem megy!lehet már késő is :( mit tegyek?írnna olyan anyuka aki hasonló helyzetben van?
2015. dec. 6. 19:51
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
De igen eszembe jutott!kérdeztem valamitcarra kérnék választ kapni,nem utálkodást!mint mondtam minden napom bűntudattal tellik és nem vagyok egyeltalán büszke magamra!
2015. dec. 6. 20:38
 12/38 A kérdező kommentje:
Milyen elvonási tünetek jelentkezhetnek nála?
2015. dec. 6. 20:39
 13/38 anonim ***** válasza:
Mert attól jobban éreznéd magad,hogy nem csak te vagy ennyire gyenge?Attól,hogy vannak rajtad kívül ilyenek,a gyerekedben nem okoztál kevesebb kárt.Sürgősen keress szakembert,mert a ő issza meg a levét!
2015. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Én még csak újjszülöttnél láttam,ők ordítanak.De gondolom egy 14 hónapos már hasonló tüneteket produkál mint egy felnőtt.Mivel ő már jobban ki tudja fejezni magát.
2015. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Holnaptól egy szál cigi max, az erre szánt pénzen pedig vegyél gyümölcsöt a gyereknek. Vagy könyvet, legót, babát, ruhát...
2015. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Egy szálat se akarok inkább hízzak meg mint a disznó!nagyon sok gyümit eszik amigy minden nap!4-5 óránként szopizik max 5 percet.köszi hogy itt vagytok
2015. dec. 6. 20:47
 17/38 anonim ***** válasza:
Leszokni nem hirtelen kell, azért írták, hogy egy szál cigi..
2015. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Ja aztán megint egy aztán megint csődöt mondok!tényleg nagyon akarom!!ő a mindenem!!!beláttam hogy nem kockáztathatok hiszen nélküle mit sem ér az élet
2015. dec. 6. 20:55
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
10 hónap az nagyon durva :( vagy tényleg drasztikus leszel és mostantól egy szálat se, vagy ha gyenge vagy akkor legalább őt válaszd el :( tényleg azt mondom, hogy most döntsd el, már így is túl sok káros anyagot adtál át neki :(
2015. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Én rakom le!! Még nem ártottam súlyosan?
2015. dec. 6. 21:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!