Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Dohányzás szoptatás alatt?

Dohányzás szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Van olyan anyuka aki nem tudta megállni,hogy ne dohányozzon?ém sajnos ilyen vagyok egy szar embernek érzem magam,mindig kűzdök ellene de nem megy!lehet már késő is :( mit tegyek?írnna olyan anyuka aki hasonló helyzetben van?
2015. dec. 6. 19:51
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
88%
Ha már 10 hónapja mérgezed a gyerekedet (ráadásul 4 hónapos kora óta, amikor elvileg még kizárólag csak anyatejes egy baba), akkor ezután sem fogod letenni a cigit. Gyenge vagy. Inkább hagyd abba a szoptatást!
2015. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az utolsó véleményét...
2015. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
51%
10 hónapja nikotinnal "eteted" a babádat??? :O :O... Én csak egyet nem értek... ha ennyire nem bírtad megállni, akkor miért nem hagytad abba a szoptatást és tértél át a tápszerre... ok, hogy az anyatej a legjobb a babának, de ez csak a nemdohányzó kismamák esetében igaz... ez nem jutott esetleg eszedbe mint megoldás ha már ennyire nincs akaraterőd???... 10 hónap nagyon sok idő... te jó ég.... :( :(
2015. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Már nem tudom visszacsinálni a dolgokat :(
2015. dec. 6. 21:07
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a pcsába ne ártottál volna? Miért akarod még szoptatni azt a szerencsétlen gyereket? Akkor kellett volna áttérned a tápszerre mikor visszaszoktál, de te még most is a gyerekedet akarod mérgezni. Nem ürül ki a szervezeted egy nap alatt, tehát ha holnap leteszed a cigit, attól még ugyanúgy a gyereked bánja.


Önző vagy és kész! Hagyd abba a szoptatást, ez a megoldás!

2015. dec. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Tény h már nem. De akkor ha nem tudod lerakni,amit valahól értek,nehéz dolog és nagyon el kell határozd magad.

Amúgy meg akárki akármit mond az eggyik napról a másikra le lehet tenni a cigit. Az első 3nap a legnehezzebb,a maradék 24is elég nehéz. 27nap kell h kitisztuljon a szeivezetedből.

Én terhesség elején ég szívtam,igaz elég sokat és egyik naprol a másikra raktam le.

Nem szoptattam és visszaszoktam rá, 1 éves a lányom és ismét nem dohányzom kb 4hónapja.

Ugyhogy ha nem tudod letenni hagyd abba a szoptatást.

N/23

2015. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Hiányérzet, dühkitörés, magas stressz szint...

Köhögni nem fog, hiszen nem úgy jutott a szervezetébe.

Amit ártottál az az, hogy nagy valószínűséggel dohányozni fog ő is.

Te is tapasztaltad, milyen a visszaszokás. Ha gyerekként-kamaszként rágyújt, ő is visszaszokik.

2015. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Ha annyira de annyira szereted, nem mergezted volna!! Ugyanis a cigi csak mereganyagokat tartalmaz!:(

Az a baj, hogy a fuggo embereknek csak a sajat vagyuk kielegitese a legfontosabb, ha nem igy lenne mar reg nem cigiznel!

En is dohanyoztam kb 18 evig! Amint pozitiv lett a teszt tobbet ra se gyujtottam, a maradek cigit kidobtam! Onnantol kerultem nagy ivben meg a fustjet is!

De, hogy talalj megnyugtato valaszt is, leirom, hogy sogornom mindket gyerek mellett cigizett meg terhesen is, igaz csak 1-2 hetig tudta szoptatni a babakat mert elapadt a teje.... A nikot tett rola...

Szep latvany volt szoptatas utan tekerni egy cigit! 😕

2015. dec. 7. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
2015. dec. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

"Minden nap bűntudatban élek"

"A fiam sokat eszik, már csak altatáskor szopizik"

" 4-5 óránként szopizik max 5 percet"


Ha minden áldott nap eszedbe jut hogy kárt okozol a gyerekedben akkor következő és következő és következő nap sem vagy erősebb annál mind hogy kárt okozzál neki?

És se nekünk se magadnak nem kell hazudnod hogy hányszor szoptatod, mert te úgyis bűntudatban éled az életed

2015. dec. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!