Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Dohányzás szoptatás alatt?

Dohányzás szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Van olyan anyuka aki nem tudta megállni,hogy ne dohányozzon?ém sajnos ilyen vagyok egy szar embernek érzem magam,mindig kűzdök ellene de nem megy!lehet már késő is :( mit tegyek?írnna olyan anyuka aki hasonló helyzetben van?
2015. dec. 6. 19:51
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen gyerek. Inkább ne szoptasd!
2015. dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha valaki minden nap belegondol,hogy árt vele a gyereknek, és mégsem rakja le, akkor nekem ez azt jelenti,hogy csak fontosabb a cigi,mint a gyerek.

Nem akarok bezzegelni, dohányos vagyok, úgy csináltam végig a terhességem,hogy közben anyukám rákos volt. Meghalt a szülés előtt 3 héttel. Igen, ölni tudtam volna a cigiért, de még ilyen nehéz élethelyzetben is megálltam,hogy ne gyújtsak rá.

Ha nem megy, akkor tényleg ne szoptass.

2015. dec. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Össze-vissza hablatyolsz. A mentegetőzésre és ál-önmarcangolásra fordított energiát inkább csoportosítottad volna a valódi akarat irányába. De még ahhoz is ostoba vagy, hogy ebben a helyzetben anyatej helyett tápszerre válts...
2015. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
kérdező, mire jutottál? sikerült megállnod, hogy rágyújts?
2015. dec. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Igen!elegem lett,nagyon nehéz és tiszta ideg vagyok de remélem idővel job lesz
2015. dec. 8. 21:53
 36/38 anonim ***** válasza:
na végre valami jó hír, kitartás! kicsiden látsz valamit? bocs, de tényleg érdekel, nem piszkálni akarlak!
2015. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Oda vagyok de nem én vagyok a lényeg!talán ő nem sínyli meg
2015. dec. 10. 17:35
 38/38 anonim ***** válasza:
Elkovettel egy oriasi hibat... es erre cask most jottel ra, vagy most fogtad fel, mit is tettel. De akkor tanulj ebbol, es mostantol tedd meg a maximumot, amit megtehetsz a kisgyereked erdekeben, mindenben. Hajra, menni fog! Es nyugodtan konzultalj egy orvossal mit javasol. Kitartast neked!!!
2015. dec. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!