Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gusztustalan vagy elfogadható?

Gusztustalan vagy elfogadható?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, ha valamilyen okból nem szopiztathatnátok a babátokat, és nem is adhatnátok oda napokig neki a lefejt tejecskéteket, de lefagyasztani sem lenne lehetőség, vajon:

Meginná-e a lefejt tejecskét a férjetek? Sőt,kiszívogatná e a melletekből? Vagy ti kidobnátok a felesleges tejet?

Ezt a kérdést nagyon nem viccnek szánom, mi most ebbe a helyzetbe keveredtünk. És bűntudatunk van miatta. De kiöntözni az ablakon sem szerettem volna. Hát a párom gyomrocskájába került.


2010. ápr. 5. 18:23
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Nővérke! A babámat hányás miatt vittük kórházba, néhány napon át gyomorrontásról kezelték, mire kiderült, hogy mi is a baja. Rekeszizom sérve van, elég nagy mértékű, a bal mellkasában szinte teljesen fenn vannak a gyomor szervei. Most a gyermeksebészeti klinikán van a fővárosban, oda nem fekhettem be mellé. Megkérdezném, hogy ha ma meg holnap esetleg nyugtatót vennék be, akkor az péntekig vajon kiürülne a szervezetemből? Mire ujra kezdenék szopiztatni?
2010. ápr. 6. 11:10
 22/47 anonim ***** válasza:
23%

UNDORÍTÓAK VAGYTOK!!!

A mai modern világban nehogy már ne tudd megoldani bárhol a mellszivást normális módon!

Jó hogy nem a férjed szoptatja legközelebb a gyereket!!

2010. ápr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
36%

Utolsó!Hogy te milyen hülye vagy!!!

Attól hogy neked nem tetszik lehetnél normális válaszoló is!!!

2010. ápr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon szíven ütött a történeted, jobbulást a babádnak! Én sem mozdulnék a kórház közeléből a helyedben, és a fejést semmiképp ne hagyd abba! Nincs a családban valakinek hűtőtáskája, abba tehetnéd a tejet, amit napközben lefejsz, este otthon pedig lefagyasztod? Minden jót Nektek!
2010. ápr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
27%
Milyen fájdalma van a férjednek amit szopizással lehet enyhíteni? a többit értem csak ez nem világos. Jobbulást a babádnak!
2010. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 Vilcsianyuja ***** válasza:
70%
Úgy érti a kérdező, hogy valószínűleg duzzad és fáj a melle, ezért szegény férje, bár gondolom nem ez a kedvenc időtöltése, de megteszi a feleségéért és a gyerekéért, amit megtesz. És ha lehetséges volna ilyesmi, akkor ezt a kérdező is megtenné a férjéért, ha valamije fájna neki, és ennyivel lehetne segíteni rajta. Most már érted?
2010. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 Vilcsianyuja ***** válasza:
90%
Ja, és kedves kérdező, próbáld meg nyugtatók nélkül kihúzni valahogy, hiszen ha folytatjátok a férjeddel az eddigi tejmentő és mellgyulladás megelőző akciót, akkor esetleg őt is beszedálhatod annyira, hogy már veszélyes lenne esetleg vezetnie (gondolom, ő a sofőr, és nem lenne jó, ha ti is kórházba kerülnétek vagy még rosszabb...). Vagy tényleg marad a fejés, aztán öntsd ki a nyugtatós tejet.
2010. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
70%

11:32_es,ezekszerint a te felfogásod is 'maradi'! 2010-et irunk!!!! Nehogy már igy lehessen megoldani a mellszívást,egy modern világban!

Ezenkivül biztosan segítenének a kórházban is megoldani ezt a problémát,mert nem az őskorban vagyunk!!!

2010. ápr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
84%
csak le ne csukjanak közszeméremsértésért ha meglát valaki ahogy a kocsiban szoptatod a férjed. magyarázhatod a rendőrnek hogy csak a fájdalmadon segít. el ne hitesd itt senkivel hogy a kórházban nincs lehetőséged lefejni..
2010. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
91%
Mindenesetre bizarr. Én egyszer jártam úgy, hogy a kocsiban kifejtem egy zacsiba és persze kidobtam, de a helyedben én vinnék hűtőtáskát és egy kézi mellszívót és lerendezném magamnak. Egyébként szexuális gerjedés nélkül el sem tudom ezt képzelni...egyébként tiszta szívemből kívánok a babádnak jobbulást!
2010. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!