Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gusztustalan vagy elfogadható?

Gusztustalan vagy elfogadható?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, ha valamilyen okból nem szopiztathatnátok a babátokat, és nem is adhatnátok oda napokig neki a lefejt tejecskéteket, de lefagyasztani sem lenne lehetőség, vajon:

Meginná-e a lefejt tejecskét a férjetek? Sőt,kiszívogatná e a melletekből? Vagy ti kidobnátok a felesleges tejet?

Ezt a kérdést nagyon nem viccnek szánom, mi most ebbe a helyzetbe keveredtünk. És bűntudatunk van miatta. De kiöntözni az ablakon sem szerettem volna. Hát a párom gyomrocskájába került.


2010. ápr. 5. 18:23
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
73%
Azért mert nekünk ez nem elfogadható még nem vagyunk prűd nőszemélyek... Mondom, ha neked így jó akkor csináld így, szerintem nem lett volna senkinek semmi baja ha kiöntitek. Miért kellett ezt a tudomásunkra hozni? Teljesen a te dolgod, nem minket kell győzködni.
2010. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
66%
A dédnagyimról mesélték, hogy neki mindig csak a férje tudta kiszívni, még mielőtt bedurrant volna. Segített rajta, így ezt egész másképp kell felfogni. Ne törődj semmivel! Bűntudatod pláne ne legyen! Nagyon rendes férjed van.
2010. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
66%

mellszívó és kiöntöd

vagy ha szorulásod lesz férjed felnyúl és kiszedi?

2010. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem sincs ezzel semmi gond.
2010. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
84%
miért nem fejted ki kézzel?
2010. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
44%

21:13-nak: azért az anyatej nem széklet, hanem emberi fogyasztára TÖKÉLETESEN alkalmas táplálék. Nincw ebben semmi gusztustalan.


Nekem sincs éannyi tejem van, mint amennyit a kéthetes fiam megiszik. Egyelőre fagyasztom meg a kutyának adom, és szeretném majd leadni, ha elkészülnek a vizsgálatok hozzá.

2010. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyiatok válaszát. Sejtettem, hogy sokan elitélnek a dolog miatt, de azért jó tudni, hogy nem mindenki.
2010. ápr. 5. 22:04
 18/47 A kérdező kommentje:
Egyébként azért kerültünk ilyen helyzetbe mert a 2 hónapos babánk az intenzíven fekszik, én meg nem maradhattam benn vele a kórházban. Napközben ott vagyunk egy kocsiban a férjemmel a kórház közelében, minden komfort nélkül. Csak este jövünk haza, ilyenkor amit lefejek, azt lefagyasztom.
2010. ápr. 5. 22:09
 19/47 Vilcsianyuja ***** válasza:
77%
Jobbulást a babádnak! Remélem, hamar megoldódik ez a helyzet. Hát persze, hogy semmi gond, ha egyszer a kocsiban kell nyomorognod, és sem a fejésre, sem a tej tárolására nincs lehetőséged, ez elég extrém helyzet, és ha csak így tudjátok megoldani, hát szerintem semmi kifogás ellene. Ha csak úgy hobbiból tennétek, azt mondanám, ha nem is perverz, de legalábbis furcsa lenne, de a körülményeket tekintve... szükség törvényt bont, és ebben nincs semmi kivetnivaló. Ha minden redbe jön, majd kacagva meséled az ismerősöknek, sőt, majd a gyerkőcödnek is mesélheted, apa milyen hős volt, hogy neki legyen tejecske akkor is, ha kijön a kórházból. Ilyen sztorija nem mindenkinek van :o)
2010. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%
Én gondoltam hogy beteg lett a baba, márpedig ha beteg, tejet nem is adnak neki.. sajnállak titeket, jobbulást a kisfiadnak, ird majd meg hogy hogy van vagy mi a baja. én is intenzives növér vagyok
2010. ápr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!