Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gusztustalan vagy elfogadható?

Gusztustalan vagy elfogadható?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, ha valamilyen okból nem szopiztathatnátok a babátokat, és nem is adhatnátok oda napokig neki a lefejt tejecskéteket, de lefagyasztani sem lenne lehetőség, vajon:

Meginná-e a lefejt tejecskét a férjetek? Sőt,kiszívogatná e a melletekből? Vagy ti kidobnátok a felesleges tejet?

Ezt a kérdést nagyon nem viccnek szánom, mi most ebbe a helyzetbe keveredtünk. És bűntudatunk van miatta. De kiöntözni az ablakon sem szerettem volna. Hát a párom gyomrocskájába került.


2010. ápr. 5. 18:23
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
72%
Most ezt komolyan nem értem, csinálsz valamit aztán kiírod ide és félsz hogy elitélnek, meg örülsz ha valaki elfogad. Nem lenne egyszerűbb megtartani magadnak a dolgaid és nem mások elé kinyilvánítani?
2010. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
91%

Szia szereintem ne vegyél be gyogyszert, mert nagyon lassan ürül ki a szervezetböl és abeteg kisbabának nem kell nyugtato, inkább igyál nyugtato teákat, nem drágasés bárme4lyik drogériában lehet kapni..

növérke

2010. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
62%

Elöszőr is mielőbbi jobbulást a babádnak!

Nyugtatót,ha már nagyon nem birod természetes alapút vegyél be,de előtte kérdezd meg a dokit. Kitartás! Sok-sok erőt kívánok nektek!!!

Szerintem semmi kivetni való nincs,h igy oldjátok meg.

2010. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
82%
én csak azt nem értem, hogy ha "szoptatni" tudsz a kocsiban, akkor fejni miért nem? Mindkettő érdekes látvány lehet, de én már inkább azon lepődnék meg kevébé, ha egy anyuka fej a kocsiban, mint apukát szoptat..Tényleg nem ceszegetésből írom, de ilyen nekem eszembe sem jutna.
2010. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
79%

20:14-es tökéletesen megfogalmaztad a kérdésem :-)

Ha a férjed ki tudja szívni a melledből a tejet, akkor te miért nem tudod lefejni?? Felhúzod a pólód, ráteszed a mellszívót, lehúzod a pólót, és szinte senki észre sem veszi hogy mit csinálsz.

2010. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
62%
Gusztustalan! MIért inná meg a lefejt tejet????? fújjjjj
2010. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
56%
Én nem a kérdésen vagyok kiakadva hanem a válaszokon!
2010. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi értelme a párod gyomrocskájába juttatni az anyatejedet. Egy mellszívó sokkal jobb megoldás lenne, és egy termosszal sokra mennél, sok babának jól jönne az a tejecske, a kórházba be is vihetnéd.

Amúgy sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültetek, kitartás.

2010. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

Általában a mellszívóval fejem le a tejet, de mikor be volt gyulladva a mellem és a pumpálás után is nagyon fájt, akkor segített rajtam a férjem.

Egyébként a bábácskám szerdán megműtötták, borzasztó állapotban találtuk tegnap. Csupa könyörgés, ijedtség és fájdalom volt a szeme. Görcsben fekszik,fel van fújódva a teste, az arca, csak a lábujjait tudja mozgatni. Még mindig nem fekhetek be hozzá, mert az intenzíven van. Talán holnap kezdhetjük el ujra a táplálást. Tejem még van, ennyi idegség ellenére is, remélem a kicsikém se felejtette el hogyan kell szopizni.

2010. ápr. 9. 07:51
 40/47 anonim ***** válasza:
49%
Ez vicc ugye???Szerintem igen.
2010. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!