Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gusztustalan vagy elfogadható?

Gusztustalan vagy elfogadható?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, ha valamilyen okból nem szopiztathatnátok a babátokat, és nem is adhatnátok oda napokig neki a lefejt tejecskéteket, de lefagyasztani sem lenne lehetőség, vajon:

Meginná-e a lefejt tejecskét a férjetek? Sőt,kiszívogatná e a melletekből? Vagy ti kidobnátok a felesleges tejet?

Ezt a kérdést nagyon nem viccnek szánom, mi most ebbe a helyzetbe keveredtünk. És bűntudatunk van miatta. De kiöntözni az ablakon sem szerettem volna. Hát a párom gyomrocskájába került.


2010. ápr. 5. 18:23
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Jobbulást a kismanónak.
2010. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
A Babádnak JOBBULÁST.utolsó voltam
2010. ápr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a kisbabát és titeket is, remélem minden rendbejön és hamarosan jobban lesz a picúr!!


A tejes dologgal kapcsolatban én azt tartanám jó megoldásnak hogy lefejni hogy ne fájjon, és kidobni AMÍG nem mondják hogy minden rendben, mert utána beadnám a kórházakba vagy leadnám a védőnői szolgálaton (azt is lehet) hogy adják oda olyan babáknak akiknek szüksége van rá.

2010. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy van a baba?? Nekem van egy ismerősöm, akinek a picikéjét szintén rekeszsérvvel műtötték, csak neki rögtön születése után észrevették. Megműtötték, pár napig válságos volt az állapota, nem sok jót ígértek, de mára teljesen rendbe jött, egészséges. Fel a fejjel!
2010. ápr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:

Túl vagyunk a műtéten. Hétfőn hazaahoztuk. Lassan visszatér minden e régi kerékvágásba.

Utolsó! Össze tudnál hozni engem azzal az ismerősöddel aki hasonló helyzetbe került?

2010. ápr. 21. 17:02
 46/47 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Írj privit, addig egyeztetetek az ismerősömmel! Jó egészséget!
2010. ápr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
örülök hogy rendben vagytok, további jó egészséget nektek!!!
2010. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!