Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Abortusz utan szoptatas?

Abortusz utan szoptatas?

Figyelt kérdés

Ma volt abortuszom 11orakor van egy 7hos fiam akit meg szoptatok

Ma meg nem mertem neki cicit adni varjak holnapig vagy szabad?egesznap sir a ciciert😭😭


2016. okt. 3. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem is kommentálnám az elsőt..... 😠

A doki nem mondott semmit erről? Szerintem reggel hívd fel, mert itt úgysem kapsz csak leoltós, risszindulatú válaszokat 😞

2016. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom miért kell egyből bunkónak lenni. Szerintem nem buliból ment abortuszra. Szerintem az altató miatt 24 órát várni kellene. Nem fejtél le neki tejet előtte?
2016. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%
Te vagy aki nem védekezett normálisan antibiotikum szedése közben?
2016. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Csak reggel szoptathatsz.
2016. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is reggel szoptathatsz és ami a ciciben van fejd le és öntsd ki.

Meg kellett volna kérdezni a dokit.

2016. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Eva Hagop ***** válasza:
45%
Kerdezd meg az orvostol. es ignorald a hulyeket itt akik rogton azzal kezdik hogy "miert nem vedekeztel jobban?" Mert azok nem segiteni akarnak, csak biralni. Persze jogosan, mert ok tokeletesek.
2016. okt. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, nem vagyunk tökéletesek, de nem ölünk gyereket:-)
2016. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Reg tul van rajta...
2016. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Eva Hagop ***** válasza:
50%
Senki sem beszel "gyerek" "olesrol", kiveve te, rovidlato szent utolso. Elsosorban nem "gyerekrol" van szo hanem kulon eletkeptelen magzatrol (egy sejt gyujtemeny). Azt meg hogy ez "oles" vagy akarmijen buncselekmeny a torveny fogja megszabni es nem te. Hulyeseget irsz, arrol nem is szolva hogy mennyire fajhat az ilyen alaptalan biralas a szegeny nonek, aki az elete legnehezebb valasztasara van kenyszerulve. Legyel mar ember!
2016. okt. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem beszélünk gyerek ölésről? Miért is? Nem abortusz a téma? Jó igen egyedül nem maradna életben. Ennyi erővel aki lebénul az se lezs már ember? Csak mert segítségre szorul? És az én szememben igen is ugyan olyan gyilkos aki abortuszra megy, mint az aki a már megszületett gyerekét öli meg. Nem abortáltatni kéne, hanem védekezni..bár könnyebb a mátőasztalon széttenni a láunk, csakúgy mint az ágyban.. nem igaz?
2016. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!