Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Abortusz utan szoptatas?

Abortusz utan szoptatas?

Figyelt kérdés

Ma volt abortuszom 11orakor van egy 7hos fiam akit meg szoptatok

Ma meg nem mertem neki cicit adni varjak holnapig vagy szabad?egesznap sir a ciciert😭😭


2016. okt. 3. 20:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
meg nehogy már sajnáljam "szegény nőt" aki halálos ítéletet mond a saját gyereke felett. Senki nem állt nagykéssel felette gondolom..meg ez a "szegény nő" pont az, aki képtelen volt értelmezni a fogamzságtáló használati utasítását így a saját hülyesége miatt a magzatát büntette...
2016. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
17%
nem ezt kerdezte a kerdezo. egy sejtcsomo eltavolitasa nem gyilkossag, aki annak tartja az meg ugy jart.
2016. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Rendben utolsó, akkor téged is megölhetlek? Hisz biológiai értelemben te is csak egy sejtcsomó vagy..csak kicsit nagyobb mint akinek a kikapartatását szorgalmazod.
2016. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13 as nem erdekel a hobortos es eroltetett valaszod. en mar megszulettem az a bizonyos sejtcsomo meg meg nem arrol nem beszelve hogy orvosilag is engedelyezett a terhesseg megszakitasa 12. hetig. van ahol ennel tovabb is.

en abortuszparti vagyok velem aztan hiaba vitatkozol nem tudsz meggyozni.

2016. nov. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!