Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért kell nyilvános helyen...

Miért kell nyilvános helyen szoptatni?

Figyelt kérdés
Én is gyerekanyuka vagyok, én is szoptatok még, de én nem nyilvános helyen szoptatok. Miért szoptathatott ott? Nem lehetett annyira fontos hogy éhen haljon. Ti szoktatok nyilvános helyen szoptatni ?

2017. ápr. 29. 18:04
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos olyan országban vagyok most, ahol nem igazán lehet nyilvános helyen szoptatni, de Magyarországon szoptattam a reptéren kendővel. Amikor repül az ember, nem igazán lehet a szoptatást "otthon" megoldani, és persze sem a gépen, sem a célország repterén nem tudtam szoptatni, muszáj voltam tápszerrel megoldani, de alig vártam, hogy végre hazaérjünk és szoptathassam, mert annyira feszültek már a melleim.

Nem vagyok a híve annak, hogy közszemlére téve csinálják az anyák, de diszkréten semmi gondom vele, és szerintem jó dolog, hogy Európában ez nem gond.

2017. ápr. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
86%
Én szoptattam nyilvános helyen, főleg a másodikat, 1 hónapos volt, mikor édesapám kórházba került, naponta mentünk adott időben látogatni, mert csak úgy lehetett. Szinte mindig beleesett egy szoptatás, amit a kórház előtti parkolóban oldottam meg az autóban. Senki nem látta a mellem. Nyilvános helyen is lehet úgy szoptatni, hogy ne látszódjon, hála a szoptatós melltartónak, szoptatós felsőnek, de egy textilpelust vagy selyemkendőt is be lehet vetni.
2017. máj. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
82%
Velem is fordult elő, hogy nyilvános helyen kellett szoptatnom, ugyanis a tej kihült, a baba pedig pici volt. Így vonaton kellett etetni. Senki semmit nem látott, kabáttal letakartam a csemetét..
2017. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet oldani kulturáltan is.


Múltkor egyik anyuka szoptatott a vonaton - 12 órás út -, de rendes kendő, az egészből semmit nem lehetett látni, csak, hogy öltözik, kendő alá beteszi a babát, majd x idő múlva kiveszi, és megigazítja a ruháját.


Aki kicspaja, az feltnési viszketegségben szenvedő idióta.

2017. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
44%
Én erre azt mondom hogy ha a nyilvános szoptatás valakinek nem gond akkor az se gond ha leülök mellé és nézem. Ha természetes dolog és mindenki előtt lehet csinálni akkor nézni is lehet. Biztos vagyok benne hogy ez nem tetszene egyik nyilvánosan szoptató anyukának. És amiért nem tetszene neki azért nem kell nyilvánosan csinálni.
2020. jan. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!